Son Sorgulamalar

Bursa Büyükşehir Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Belediyeler kendi içerisinde bulunan halka hizmet etmek amacıyla kurulmuşlardır. Ülkemizde belediyeler büyüklüklerine göre büyükşehir belediyesi veya normal belediye statüsünde bulunmaktadır. Büyükşehir belediyelerinden biri de Bursa Büyükşehir Belediyesi‘dir. Bursa Büyükşehir Belediyesi Bursa ilinde başarılı çalışmalara imza atmaktadır.

Artık belediyeler işlemlerini online olarak yapmaktadırlar. Bu şekilde vatandaşların online olarak hizmet almalarını sağlamaktadırlar. Bursa Büyükşehir Belediyesi de vatandaşlara e-belediye hizmetini sunmuştur. Bursa Büyükşehir Belediyesi resmi sitesi üzerinden Bursa Büyükşehir Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

bursa_bb_e_odemeBursa Büyükşehir Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemlerinizi yapmak içinburaya tıklayarak Bursa Büyükşehir Belediyesi e-ödeme sayfasına ulaşabilirsiniz. Açılan sayfada sizden TC kimlik numaranız veya Vergi numaranız, ve güvenlik kodu gibi bilgileri girmeniz istenecektir. Bu iki bilgiyi girdikten sonra alt tarafta bulunan Listele butonuna tıklayarak borç sorgulama ve ödeme bölümüne geçebilirsiniz.

Bursa Büyükşehir Belediyesi e-ödeme sayfası yolu ile
-Eğlence
-Harcama İştirak
-Yangın sigorta
-İlan reklam
-Para cezaları
-Katı atık gelirleri
-Tıbbi atık gelirleri
-Huzurevleri
-Kira gelirleri
-Hal gelirleri
-Hal gelirleri işgaliye
-Toplu taşıma araçları
-Emlak beyanı

ve diğer beyanlar gibi borçlarınızı sorgulayıp ödeyebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Bursa kupaya veda etti: Bursa Büyükşehir Belediyespor Kadın Voleybol Takımı, CEV Challenge Kupası yarı final r…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.