Son Sorgulamalar

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten Online Randevu Alma


1992 yılında kurulan Bolu Abant Üniversitesi İstanbul ve Ankara gibi iki metropol şehrin arasında yer alan Bolu ilimizdedir. Üniversitede, 11 fakülte, 4 enstitü, 6 yüksekokul, 7 meslek yüksekokulu ve 15 araştırma merkezi bulunmaktadır. Bolu Abant Üniversitesi çalışan, öğrenci ve idari kadrosu ile birlikte yaklaşık 35.000 kişi olarak bölgesinde hizmet vermektedir.

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten Online Randevu Alma

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastanedir. Hastane Sağlık Bakanlığı’na bağlı olduğu için Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten online randevu alma işleminizi Sağlık Bakanlığı’nın Merkezi Hekim Randevu Sistemi(MHRS) üzerinden yapabilirsiniz.

Merkezi Hekim Randevu Sistemi(MHRS) den nasıl randevu alacağınızı bilmiyorsanız size yardımcı olması için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Hastane polikliniği mesai saatleri hafta içi 08.00-12.00 / 13.00-17.00 saatleri arasında hizmet vermektedir. Poliklinik saatleri dışında hastalar Acil durumlarda günün 24 saati Acil Servisten hizmet alabilmektedirler. Randevu gününüzde, randevu saatinizden 30 dk. önce gelerek hastaneye kayıt yaptırabilirsiniz.

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten online randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bolu Abant Üniversitesi Tıp Fakültesi Telefon Numarası, Adres ve İletişim Bilgisi

Adres:

Abant İzzet Baysal Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığı

14280 Gölköy BOLU

Telefon:+90-374 253 46 56 / 3000

Fax:       +90-374 253 45 59

E-posta: aibutipdekanlik@ibu.edu.tr

 

Şehir içi ulaşım:

Şehir içinde ulaşım belediye otobüsleri ile sağlanmaktadır. Şehir merkezinden kampüse ulaşım  Bolu Belediyesi’ne ait otobüsler ile sağlanmaktadır. Şehir merkezi ile Merkez Yerleşke arasındaki mesafe 12 km. dir ve bu mesafedeki yolculuk 25 dakika sürmektedir.Haftanın her günü 30 dakikada bir saat 23.00’ e kadar araç bulunmaktadır.

Bir önceki yazımız olan Akdeniz Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama başlıklı makalemizde Akdeniz Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu öğrenme, Akdeniz Üniversitesi Hastanesi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama ve E-Laboratuvar Sonuç Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.