Son Sorgulamalar

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH Online Laboratuvar Tahlil Sonucu


Artık birçok hastaneden tahlil sonucu sorgulama işlemlerinizi yapabilmektesiniz. İnternet üzerinden laboratuvar tahlil sonucu işlemleriniz için hastanelerin ilgili web sayfalarına bağlanmanız yeterli olacaktır. Buda sizlere zamandan tasaruf ederek işlerinizde kolaylık olmasını sağlayacaktır. Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH’de internet üzerinden bu hizmeti veren hastanelerden biridir.

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH Online Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama

Aşağıda sizlere verilecek olan link sayesinde Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH online laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işleminizi yapabilirsiniz. İgili linke tıkladığınıda karşınıza çıkacak olan sayfada işlemlerinize TC kimlik numaranızı girerek devam ediyoruz.

TC kimlik numarasını girip ileri butonuna tıklıyoruz. Sistemde sizin TC kimlik numaranız bulunuyorsa bir sonraki aşamaya geçip tahlil sonucu öğrenme işleminize devam edebiliyorsunuz. Fakat sistemde sizin TC kimlik numaranız kayıtlı değilse, sistem TC kimlik numarası bulunamamıştır diye sizlere uyarı vererek işleminizi sonlandırmaktadır.

Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH online laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal Üniversitesi EAH İnternetten online randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.