Son Sorgulamalar

BİMER Başvuru Sonucu Sorgulama


Başbakanlık İletişim Merkezi diğer adıyla BİMER vatandaşların sorunlarına ışık tutmaya devam ediyor. Bimer vatandaşlarımızın sorularını alıyor ve sorunlarını çözmesine yardımcı olmaktadır. Başbakanlık İletişim Merkezi yani BİMER kamu kurum ve kuruluşları hakkında bilgi isteme, kurumlardaki sorunlarınızın çözümü, herhangi bir uygulama hakkında bilgi edinme gibi işlemlerinizi BİMER e sorarak yapabilirsiniz.

BİMER genelde şikayet merkezi olarak bilinmektedir. Fakat BİMER sadece şikayet yeri değildir. Bilgi edinme başvurusunda da bulunabilirsiniz. BİMER hakkında daha detaylı bilgi almak için BİMER Şikayet başlıklı makalemizde bulabilirsiniz.

BİMER Başvuru Sonucumu Nasıl Öğrenirim?

bimer-basvuru-sonucuBİMER’e başvuruda mı bulundunuz? BİMER başvuru sonucunu mu merak ediyorsunuz? Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak BİMER başvuru sonucu sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

Aşağıdaki linke tıkladığınızda BİMER başvuru sorgulama işleminizi yapmanız için bazı alanları doldurmanız gerekecektir. Bu alanlar TC kimlik numarası ve başvuru sayı numarası bilgileridir. Bimer başvurusunda bulunurken kimlik numara bilginizi vermemişseniz, “Kimlik Bilgilerini Vermeden Başvuru Yaptıysanız Seçiniz” seçeneğini işaretleyin.

İlgili alanları doldurup sorgula butonuna tıkladığınızda BİMER başvuru sonucunuzu öğrenmiş olursunuz.

BİMER başvuru sonucunuzu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İnternet Hızı Sorgulama başlıklı makalemizde İnternet bağlantı hızınızı öğrenmek, TTNET ve TTNET hız testi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Başbakanlık BİMER Yeni Başvuru aracılığıyla

  2. 3185YERELYÖNETİMLER

    bimer başvuru no’su nu nereden görebilirim. Başvuru esnasında bimer başvuru numarası diye bişeymi karşıma çıkacak

  3. Bimer Başvuru Formu Bimer ALO 150 Şikayet Bimer İletişim Numaraları – 23 Ocak 2016

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.