Son Sorgulamalar

Bimcell TL Yükleme


Bir cep telefonu operatörü olan Avea’nın alt yapısını kullanan Bimcell, kendi web sitesi üzerinde bir sürü hizmeti kullanıcılarına sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de TL yüklemedir.
Bimcell kullanıcılarının artık TL yüklemesi yapmak için Bim’e veya herhangi bir bayiye gitmelerine gerek yok. Evinizden de bu yüklemeyi rahatlıkla yapabilirsiniz. Bimcell’lilerin yapması gereken sadece Bimcell’in sitesine girip sağ üst köşedeki TL yükle butonuna tıklamak.
Bimcell’in sitesinden TL yüklemesi yapmak için açılan ekranda bulunan yükleme yapılacak telefon numarası, yüklemek istediğiniz TL miktarı, kredi kartı sahibinin adı soyadı vb alanları doldurduktan sonra alt tarafta bulunan yükleme yapılacak telefon numarasını tekrar girmeniz girip “Satın Al” butonuna tıkladığınızda cep telefonunuza TL yüklemiş olursunuz.
Bimcell TL yüklemesi yapmak için tıklayın… 

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
bimcell tl yükleme, bimcell kontör yükleme, bimcell tl yükleme kredi kartıyla, bimcell en az kaç tl yüklenir, bimcell tl yükleme online, bimcell online tl yükleme, bimcell, bimcell tl yükle, bimde vodafone kontör fiyatları, bimde en az kaç tl yüklenir

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

4 Yorumlar

  1. İstediğiniz Hesaba 1.000 Takipçi Çekilir Ücret 10 TL. 1.000 Takipçili Hesap Satılır. Ücret 10 TL. (BİMCELL KONTÖR)

  2. Bimcell hat alalım dedik 34 tl istediler bunların kafası güzel.

  3. Bimcell üçlü paket 4gb internet HY 600dk 26 TL

  4. değğğişik ★

    bimcell adamdır olm 20 tl yükleyene 1 gb internet veren var mi başka yasasın centro yasasın dost süt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.