Son Sorgulamalar

Bimcell Online İşlemler


Ülkemizde bulunan GSM operatörleri bazen farklı şirketlerin de kendi altyapısını kullanarak telefon hizmeti vermesini sağlamaktadır. Bunlardan biri de Avea‘dır. Avea kendi altyapısını kullandırarak başka şirketlere de sanki GSM operatörüymüş gibi hizmet vermektedir.
Avea’nın kullanıma izin verdiği şirketlerden biri Bimcell‘dir. Bimcell Avea’nın vericilerini ve altyapısını kullanarak Bimcell adı altında müşterilerine hizmet vermektedir.
Bimcell son yıllarda büyük bir atakla müşterileri diğer operatörlerden çekmeyi başarmıştır. Bimcell’li olanlar Bimcell’in sitesinde bulunan Bimcell online işlemleri kullanabilmektedirler.
Bimcell’in web sayfasındaki online işlemler butonuna tıklayarak Bimcell online işlemlere ulaşabilirsiniz.

Peki bimcell online işlemleri nasıl kullanabilirim ve Bimcell online işlemlere nasıl kayıt olurum?

bimcell-1Bimcell online işlemleri kullanmak için online işlem şifrenizin olması gerekmektedir. Bu şifreyi de cep telefonunuzun arama bölümüne gelip *952# tuşlarına bastıktan sonra arama tuşuna basmalısınız. Bimcell size şifrenizi gönderecektir.

Bimcell’in sitesi üzerinden online işlemlere tıklayıp açılan yerde cep telefonu numaranızın başında sıfır olmadan 10 hanesini yazıp Bimcell den gelen şifreyi de girdikten sonra Bimcell online işlemlere girebilirsiniz.

Bimcell online işlemleri şimdi kullanmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
bimcell online işlemler, bimcell online, bimcell online döküman, www bimcell com tr, bimcell döküman, bimcell self servis, bimcel online, bimcell com tr, www bimcell com tr online, bimcell online islem merkezi

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Aradığınız Bütün Sorgulamalar Bu Adreste: Bimcell Online İşlemler

  2. 2016.12 ayda avea hattımı bimcell taşıdım ama telefon kapandı ne yapmamız gerekiyor yardımcı olursanız sevinirim 12.01.2017

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.