Son Sorgulamalar

BİM E-Fatura Sorgulama


Ülkemizde artık birçok toptan fiyatına perakende satışı yapan şirketler bulunmaktadır. Bu şirketler kendi maliyetlerini azaltarak müşteriye toptan fiyatına perakende satışı yapmayı amaçlamaktadırlar. Bu şirketlerden biri de çoğumuzun BİM olarak bildiği Birleşik Marketler A.Ş.’dir.

BİM E-Fatura Sorgulama Nasıl Yapılır?

E-fatura sistemi şirketler için çok büyük bir  öneme sahiptir. Şirketler e-fatura sistemi sayesinde e-fatura sorgulama işlemlerini internet üzerinden rahatlıkla yapabilmektedirler.

BİM e-fatura sorgulama işlemi ise BİM arşiv olarak bilinen sistem üzerinden yapılmaktadır. Bu sistem için gerekli olan bağlantı adresi aşağıda sizlere verilmiştir.

bim-e-fatura-sorgulamaBu bağlantıyı kopyalayıp tarayıcınıza yapıştırdığınızda karşınıza BİM e-fatura sorgulama çıkacaktır. Bu sistem üzerinden sorgulama yaparken TC kimlik numaranız veya vergi kimlik numaranız, fatura referans numaranız ve resim üzerinde görmüş olduğunuz değerleri ilgili alana yazarak sorgulama işleminizi yapabilirsiniz.

BİM e-fatura sorgulama için adres:

https://earsiv.bim.com.tr/

Bir önceki yazımız olan Aydem Elektrik Fatura Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Aydem Elektrik, Aydem elektrik faturası borç sorgulama ve borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.