Son Sorgulamalar

BİM Aktüel Ürünler Sorgulama


Ülkemizi gelir düzeyinin artması ile birlikte insanlarımızın alış veriş yapma durumları da değişmiştir. Önceleri sadece belirli ürünleri alan insanımız şimdilerde istediğini alabilmekte veya almaya çalışmaktadır. Bu durum paranın akışını sağlayarak el değiştirmesini sağlamakta ve piyasada para döndürmektedir. Böyle olunca da insanlarımız alış veriş merkezlerine gitmeye hatta gününü tamamen orada geçirmeye başlamıştır.

Alış veriş merkezlerinin haricinde insanlarımızın alışverişlerini daha ucuz yapabilmeleri amacı ile bazı büyük marketler zinciri açılmıştır. Bu marketlerden bir tanesi de BİM dir. BİM Türkiye’nin hemen hemen her ilçesine açılmış olan yaygın bir marketler zincirinden oluşmaktadır.

bim-aktuel-urunlerBu şekilde açılmış olan marketler haftanın belirli günlerinde müşterileri için bazı ürünler getirip bu ürünlerde indirime gitmektedir. Bu ürünlerin hepsine aktüel ürünler denilmektedir. BİM aktüel ürünler ise haftanın Cuma günü gelmektedir. İnsanlarımız BİM’e gelecek ürünlerden broşür ve internet gibi hizmetler aracılığı ile önceden haberdar edilmektedir.

Bu hafta BİM ‘e ne gelmiş, BİM indirim reyonu, BİM broşürleri gibi merak ettiğiniz soruların cevaplarını aşağıdaki linke tıklayarak bulabilirsiniz.

BİM aktüel ürünleri görmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.