Bilecik Doğalgaz Borç/Fatura Sorgulama


işlemlerimizi internet üzerinden rahatlıkla yapabilmekteyiz. Telefon faturası, su faturası, sınav sonucu, anket sonucu gibi işlemlerimizi artık internet üzerinden rahatlıkla yapabilmekteyiz.

İnternet üzerinden yapabileceğimiz başka bir sorgulama da borç/ sorgulamasıdır. Artık doğalgaz borç bilgileriniz bir tık ötenizde.

ilimizde doğalgaz dağıtım işini yapan şirket AKSA’dır. AKSA’nın resmi sitesi üzerinden ilimizde oturan bolu_doğalgaz_fatura_sorgulamavatandaşlarımız işlemlerini rahatlıkla yapabilmektedir. Bu amaçla aşağıda size bir bağlantı vermiş bulunmaktayız.

Bu bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sorgulama türünü seçerek işleminize devam edebilirsiniz. Sorgulama türünde 2 tane seçeneğiniz bulunmaktadır.

Birinci seçenek abone numarası ile sorgula, ikinci seçenek ise TC kimlik numarası ile sorgula seçeneğidir.

Abone numarası ile sorgula seçeneğini seçtiğinizde karşınıza abone referans no, sözleşme no ve güvenlik no gibi doldurmanız gereken alanlar çıkmaktadır. Bu alanları eksiksiz olarak doldurup gönder butonuna tıklayarak Bilecik doğalgaz borç sorgulaması yapmış olursunuz.

TC kimlik numarası ile sorgulama bölümünü seçerseniz bu bölümde sizden sadece TC kimlik numaranız ve güvenlik kodu bilgileri sorulacaktır. Bu iki alanı doldurup gönder butonuna tıkladığınızda Bilecik doğalgaz borç/fatura sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bilecik doğalgaz borç/fatura sorgulama işlemini şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan İzmir Doğalgaz Borç Sorgulama başlıklı makalemizde borç, doğalgaz ve doğalgaz borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aksa doğalgaz bilecik fatura sorgulama, aksa doğalgaz borç sorgulama bilecik
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By İŞ

Bir Cevap Yazın