Son Sorgulamalar

Beyoğlu Belediyesi Şikayet, İstek


Dilek, istek, şikayet gibi işlemler bir kurumun gelişmesi için gerekli olan durumlardır. Bunlar dikkate alındığı zaman kurum ister istemez kendini geliştirme meyiline gitmektedir. Fakat her şikayet gerçekte olmayabilmektedir.

Beyoğlu Belediyesi Şikayet, İstek Nasıl Yapılır?

Beyoğlu ilçesi İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan çok eski bir yerleşim yeri olan ilçedir. Önceki ismi Karşı Yaka anlamına gelen Pera‘dır.

Beyoğlu Belediyesi, şikayet, istek, dilek, Beyoğlu Belediyesi borç sorgulama gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz uygulamayı kendi web sayfası üzerinden hizmete sunmuştur. Bu uygulamaya aşağıda size verdiğimiz bağlantı sayesinde ulaşabilmektesiniz.

Beyoğlu Belediyesi şikayet ile ilgili aşağıda verdiğimiz bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden başvuru nedeninizi(dilek, istek, şikayet, öneri, teşekkür), TC kimlik numaranızı, ad, soyad ve iletişim bilgilerinizi doldurduktan sonra konu kısmına iletmek isteğinizi şikayet, dilek, öneriyi yazın. Alt tarafta olayın gerçekleştiği adresi belirttikten sonra kaydet butonuna tıklatın. İlgili formda şikayetinizin takibini şikayet takip sayfasından yapabilmeniz için e-posta adresinizi girmelisiniz.

Beyoğlu Belediyesi şikayet, istek, öneri işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Beyoğlu Belediyesi telefon ile de şikayet yapılabilmektedir. Bunun için Beyoğlu Belediyesi şikayet hattı olan 444 0 160 numaralı hattan 0’ı tuşlayarak ulaşabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Beyoğlu Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Beyoğlu Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.