Son Sorgulamalar

Beşiktaş Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneride Bulunma


İnternet kullanımının artması ile birlikte insanlar iş ve işlemlerini internet üzerinden yapmaya başlamışlardır. Böylece zamanlarından tasarruf etmişlerdir. Çünkü insanlar için zaman, özellikle de büyükşehirde yaşayanlar için önemlidir. Böyle olunca da kurumlar sanal ortama işlerini taşımışlardır.

Beşiktaş Belediyesi Şikayet, Dilek ve Öneride Bulunma Nasıl Yapılır?

Beşiktaş Belediyesi’de birçok iş ve işlemlerini sanal ortama taşıyan kurumlardan biridir. Belediye, online belediye sistemi ile vatandaşların hizmetine birçok uygulama sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de Beşiktaş Belediyesi şikayet, dilek ve öneri hizmetidir.

Bu hizmeti kullanmak için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile çevre temizlik, emlak, ilan reklam , ulaşım, yol ve asfalt talepleri ile ilgili istek ve şikayetlerinizi iletmeniz mümkündür.

İlgili web sayfasında sizden ilk önce kişisel bilgilerinizin istendiği bir form, ardından da şikayet konusunu yazabileceğiniz form bulunmaktadır. Dilek ve şikayetinizle ilgili bu alanların tamamını doldurup kaydet butonuna tıkladığınızda dilek, şikayet talebiniz iletilmiş olacaktır.

Beşiktaş Belediyesi şikayet, dilek ve öneri hizmetini kullanmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Beşiktaş Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Beşiktaş Belediyesi borç sorgulama ve ödeme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.