Son Sorgulamalar

BEDAŞ İstanbul Elektrik Borcu Sorgulama


Ülkemizdeki elektrik dağıtım şirketlerinden biri de Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi (BEDAŞ)’tır. Boğaziçi Elektrik Dağıtım Şirketi (BEDAŞ), ülkemizde sadece İstanbul Avrupa yakasına hizmet vermektedir.

Bu yüzden İstanbul Avrupa Yakası’nda oturan vatandaşlarımız, İstanbul Avrupa Yakası elektrik borcu sorgulama işlemlerini BEDAŞ’ın sitesi üzerinden yapmalıdırlar.

bedas_fatura_borgulamaİstanbul avrupa yakası elektrik faturası sorgulama işlemleriniz için buraya tıklayarak açılan sayfada sizden istenen alanları eksiksiz olarak doldurmalısınız. Bu alanlar TC kimlik numarası veya vergi numarası, abone numarası ve güvenlik kodu bilgileridir. Bu bilgileri eksiksiz olarak doldurup sorgula butonuna tıkladığınızda BEDAŞ elektrik faturası sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
bedaş fatura sorgulama, beda fatura sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. I’m at Boğaziçi Elektrik Genel Müdürlüğü (Bedaş) in İstanbul, Türkiye

  2. BEDAŞ İstanbul’un en vasıfsız kurumudur

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.