Son Sorgulamalar

Bayrampaşa Belediyesi Şikayet


Bayrampaşa yerleşim olarak Bulgaristan’dan gelen birkaç göçmen ailenin gelip yerleştiği ve daha sonra büyüyen bir bölgedir. Bayrampaşa imar faaliyetlerinin artması ve endüstrileşmenin olması ile birlikte göç başlamış ve arsa ev fiyatlarında artmalar meydana gelmiştir.

Bayrampaşa Belediyesi Şikayet

Bayrampaşa Belediyesi’de e-belediye uygulamasını kullanan belediyelerden biridir. Bu uygulama ile Bayrampaşa Belediyesi vergi borcu sorgulama, arsa rayiç bedeli sorgulama, şikayet, dilek, öneri gibi  işlemlerinizi yapabilmektesiniz.

Bayrampaşa Belediyesi şikayet ile ilgili aşağıda sizlere verilen bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden ilgili formu doldurmanız istenecektir. Bu formda ilk önce başvuru nedeninizi seçin. Başvuru nedeni dilek, öneri şikayet, teşekkür gibi nedenlerdir. Daha sonra alt tarafta sizin kişisel bilgi ve iletişiminiz ile ilgili olan kısımları doldurun. Alt taraftaki konu açıklaması bölümüne şikayet, dilek konusunu yazıp alt tarafta bulunan kaydet butonuna tıklayın. İşleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bayrampaşa Belediyesi dilek, şikayet ve öneride bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Bayrampaşa Belediyesi Borç Sorgulama başlıklı makalemizde Bayrampaşa Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.