Son Sorgulamalar

Bayrampaşa Belediyesi Borç Sorgulama


Bayrampaşa ilçesi İstanbul İli’nin Avrupa Yakası’ndadır. Eyür, Esenler, Gaziosmanpaşa ve Zeytinburnu İlçeleri ile komşudur. Nüfusu ise yaklaşık 280.000’dir. Bayrampaşa’nın 11 mahallesi bulunmaktadır.

Bayrampaşa Belediyesi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bayrampaşa Belediyesi e-belediye sistemi üzerinden birçok hizmet vermektedir. Bu hizmetler sayesinde vatandaşlar belediyeye gitmek yerine internetten online olarak iş ve işlemlerini kolayca yapabilmektedir. Bayrampaşa Belediyesi e-belediye uygulaması ile genel olarak aşağıdaki işlemlerinizi yapabilirsiniz;

Bayrampaşa Belediyesi borç sorgulama işlemi için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantı yardımı ile sorgulama işleminizi yapabilirsiniz. Borç sorgulama işleminizi yapabilmek için aşılacak olan ekranda öncelikle üyelik işleminizi yapmalısınız. Sisteme üye olmayanlar sorgulama işlemini yapamamaktadır.

Üye olup sisteme üye girişi yaptıktan sonra Bayrampaşa Belediyesi borç sorgulama işleminize devam edebilirsiniz.

Bayrampaşa Belediyesi e-belediye sistemine üye olmak için TIKLAYIN…

Bayrampaşa Belediyesi borç sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Başakşehir Belediyesi Şikayet başlıklı makalemizde Başakşehir Belediyesi şikayet büro hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.