Son Sorgulamalar

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Tahlil Sonucu Sorgulama


Tahlil sonuçlarını artık internet üzerinden öğrenmeniz mümkündür. Çoğu hastanenin internet sitesi üzerinden labratuvar tahlil sonucu sorgulama işlemlerinizi yapmanız mümkündür. Özel hastaneler ve devlet hastaneleri, çoğunda tahlil sonucu öğrenme işleminizi yapabilirsiniz.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Laboratuvar Tahlil Sonucu Sorgulama

Başkent Üniversitesi 1994 yılında hizmet vermeye başlamış olan bir hastanedir. Bu hastanenin internet sitesi üzerinden Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminizi rahatlıkla yapabilirsiniz.

Aşağıda sizlere laboratuvar tahlil sonucu öğrenme işlemini yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Bu linke tıklayarak açılacak olan ekrandaki Hasta Bilgi Sistemi tarafından istenilen bilgileri doldurun ve ardından giriş butonuna tıklayın. Sizden istenilen bilgiler ise TC Kimlik No(Pasaport No), doğum tarihi ve baba adınız bilgileridir. Bu bilgilerin dışında sistem tarafından üretilen kodu da ilgili alana girin.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi laboratuvar tahlil sonucu sorgulama işleminiz yapmak için TIKLAYIN…

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri

Aşağıda Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi telefon numarası, adres gibi bilgiler sizlere verilmiştir.

Adres   :  Saray Mahallesi Yunus Emre caddesi No:1 07400 Alanya/ANTALYA
Telefon: 0 242 510 25 25
Fax       : 0 242 511 55 63
E-psta  : alninfo@baskent.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Randevu Alma başlıklı makalemizde adres, Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi randevu alma ve internet üzerinden randevu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.