Son Sorgulamalar

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Randevu Alma


Başkent Üniversitesi Tıp Fakültesi 1994 yılında kurulmuş ve 1994’ten bu yana bir çok kişiye hizmet vermiş bir hastanedir. Hastane kısa zamanda ülkemizin değişik yerlerinde eğitim merkezleri, rehabilitasyon merkezleri, diyaliz merkezleri vb. merkezlerle hizmet vermeye devam etmektedir.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Randevu Nasıl Alınır?

Hastanelerden randevu almanın değişik yöntemleri bulunmaktadır. Kimi hastanelerden telefonla randevu alabileceğiniz gibi, kimi hastaneden de internet üzerinden randevu alabilirsiniz. Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi randevu alma işleminizi internet üzerinden yapabilmektesiniz.

Aşağıda sizlere verilmiş olan linke tıklayarak açılacak olan sayfadaki menülerden Online Hizmetler menüsüne tıklayıp, açılır menüden de Online Randevu linkine tıklayın. Açılacak olan sayfada randevu alabilmeniz için sizden bazı bilgiler istenecektir. Bu bilgiler ad, soyad, TC kimlik numarası, telefon, randevu almak istediğiniz birim gibi bilgilerdir. Bu bilgileri doldurup gönder butonuna tıklayarak Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi internetten randevu alma işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Siz randevu talebinde bulunduktan en geç 1 iş günü sonra randevu talebiniz değerlendirmeye alınmaktadır.

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi internetten randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi Telefon, Adres ve İletişim Bilgileri

Aşağıda Başkent Üniversitesi Alanya Uygulama ve Araştırma Merkezi telefon numarası, adres gibi bilgiler sizlere verilmiştir.

Adres   :  Saray Mahallesi Yunus Emre caddesi No:1 07400 Alanya/ANTALYA
Telefon: 0 242 510 25 25
Fax       : 0 242 511 55 63
E-psta  : alninfo@baskent.edu.tr

Bir önceki yazımız olan Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma başlıklı makalemizde Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma, İnternetten randevu alma ve İnternetten tahlil sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.