Son Sorgulamalar

Başkent Doğalgaz Fatura Hesaplama


Artık birçok sorgulama işleminin online olarak yapıldığı ülkemizde faturalarınızı henüz gelmeden de sorgulamak mümkündür. Ülkemizdeki ikinci büyük doğalgaz dağıtım şirketi olan Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. kendi web sayfası üzerinden birçok sorgulama yapma imkanı sağlamıştır.

Doğalgazı Başkent Doğalgaz A.Ş. ‘den alan müşteriler için harcadığınız ve henüz fatura kesilmemiş olan doğalgaz faturanızın yaklaşık ne kadar geleceği sorgulamasını internet üzerinden online olarak yapabilirsiniz.

baskentgaz

Doğalgaz Faturam Ne Kadar Gelecek?

Doğalgaz faturaları özellikle kış aylarında ısınmayla beraber kabarık gelmekte. Doğalgazınızı Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’den alıyorsanız doğalgaz faturalarınızın yaklaşık değerini Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.’nin sitesi üzerinden hesaplayabilirsiniz.

Başkent Doğalgaz Faturanızın ne kadar geleceğini öğrenmek için buraya tıklayarak fatura hesaplama sayfasını açın. Açılacak olan sayfada iki çeşit sorgulama türü bulunmaktadır.

TL Olarak Sorgulama: TL olarak almak istediğiniz doğalgazın metreküp cinsinden değerini ve fatura dökümünü görmek istiyorsanız bu bölümü kullanabilirsiniz. Mesela 100 TL’lik doğalgazın kaç metreküp yaptığını hesaplamak ve fatura dökümünü görmek için TL sorgulamasını kullanarak öğrenebilirsiniz.

Metreküp Olarak Sorgulama: Kullanmış olduğunuz doğalgaz için gelecek olan fatura tutarını ve fatura dökümünü bu şekilde görebilirsiniz. Mesela bir önceki faturada harcadığınız metreküple şu andaki metreküp farkını yazıp yaklaşık fatura tutarınızı ve faturalandırma şeklini görebilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
başkent doğalgaz fatura hesaplama, doğalgaz kwh hesaplama, başkent doğalgaz hesaplama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. Başkent Doğalgazla ilgili sorunlarımıza genel olarak “Merhaba, konu ile ilgili Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş ile irtibata geçmeniz gerekmektedir.” diye mavi masadan cevaplar alıyoruz.

  2. Kartlı aboneliği üstüme alayım dedim nerden dedim kendi kendimi ihbar ettim resmen Başkent Doğalgaz da bütünüyle…

  3. Rahat bir gün geçirmek dileği ile Günaydın (@ Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş. in Sıhhıye Ankara)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.