Son Sorgulamalar

Başkent Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama


Ülkemizde online sorgulamanın yaygınlaşması, online olarak fatura sorgulama ve  ödeme işlemlerinin yapılmasının yolunu açmıştır. Bu gibi işlerin online olarak yapılması müşteri memnuniyetini artmasını ve fatura öderken sırada bekleme eziyetinden müşterilerin kurtulmasını sağlamıştır.

Türkiye’nin ikinci büyük doğalgaz dağıtım şirketi olan Başkent Doğalgaz Şirketi Ankara’ya hizmet etmektedir. Başkent doğalgaz dağıtım şirketi müşteri memnuniyetini sağlamak adına kendi web sitesi olan baskentdogalgaz.com.tr adresinde bir bölüm açarak fatura sorgulama işlemini gerçekleştirmektedir.

Başkent Doğalgaz Fatura Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

baskentgazBaşkent doğalgaz fatura borç sorgulaması yapmak için buraya tıklayarak açılacak olan sayfaya bilgi girişi yapmanız gerekmektedir. Açılacak olan sayfada Abone No yazan bölüme Başkent doğalgaz abone numaranızın ilk 8 hanesini yazarak sorgula butonuna tıklayıp Başkent Doğalgaz fatura borç sorgulaması yapabilirsiniz.

Bu işlemle abone adına olan borçlar ve ödenmeyen faturalar listelenecektir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
başkent doğalgaz borç sorgulama, başkentgaz borç sorgulama, başkentgaz fatura sorgulama, başkentgaz randevu, başkent doğalgaz randevu alma

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Başkent doğalgaz şirketi fatura sorgulama uygulaması çok güzel olmuş

  2. Spor falan bahane şu lezzetler şahane ?? (@ Başkent Doğalgaz Dağıtım A.Ş.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.