Son Sorgulamalar

Başakşehir Belediyesi Şikayet


Başakşehir İstanbul’un Avrupa Yakası’nda bulunan ve yaklaşık nüfusu 400.000 olan bir ilçedir. İlçe Küçükçekmece, Esenler, Büyükçekmece’den ayrılan bazı bölümleri içermektedir. İlçe yeni olmasına karşılık ilçenin bulunduğu alanda yerleşim çok eskiye dayanmaktadır.

Başakşehir Belediyesi Şikayet

Başakşehir Belediyesi şikayet hattı ile ilgili herhangi bir numara bulunmamaktadır. Fakat Başakşehir Belediyesi kendi web sayfası üzerinden birçok hizmeti vatandaşların kullanımına sunmuştur. Başakşehir Belediyesi şikayet konusu ile ilgili aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda size Başakşehir Belediyesi şikayet büro bölümü açılacaktır.

Bu alanda şikayet büro işleminin nasıl çalıştığı, gelen şikayetlerin nasıl değerlendirildiği, ne gibi işlemlerden geçtiği bildirilmektedir.

Başakşehir Belediyesi şikayet büro ile ilgili bilgi almak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Başakşehir Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Başakşehir Belediyesi vergi borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Turqpower Generator

    Güzel paylaşım. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.