Son Sorgulamalar

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma


Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi yakın zamanımızda kurulmuş olan bir hastanedir. Hastane 2009 yılında kurulmuş ve o yıllarda ilk hasta ameliyatına başlanmıştır. Hastane sürekli ve hızlı bir biçimde geliştirilmiş ve 200 yataklı modern bir çizgiyi yakalamıştır.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma

İnternetten randevu alma, internetten tahlil sonucu öğrenme gibi işlemler artık çok kolay olmaya başlamıştır. Bu işlemler hayatımızın vazgeçilmezleri haline gelmişlerdir. Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi’de bu uygulamaya başlamış ve internet üzerinden randevu hizmetini devreye koymuştur.

Aşağıda sizlere verilen link sayesinde Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işleminizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi İnternetten Online Randevu Alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi Adres, Telefon ve İletişim Bilgileri

Bazen işlerimizde danışma gereği duyarız. İşlerimizin süreç takibi, işleyişi gibi nedenlerden dolayı işlem yaptırdığımız kurumu aramamız gerekebilmektedir. Aşağıda sizlere Balıkesir Üniversitesi Sağlık Uygulama ve Araştırma Hastanesi adres, telefon ve iletişim bilgileri verilmiştir.

Adres:

Çağış Yerleşkesi.10145
Bigadiç yolu üzeri 17 km, Balıkesir.
Telefon: ,

0 266-612-1010
Google map

 

Bir önceki yazımız olan Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH Online Laboratuvar Tahlil Sonucu başlıklı makalemizde tahlil sonucu sorgulama Bolu Abant Üniversitesi İzzet Baysal EAH online laboratuvar tahlil sonucu öğrenme hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.