Son Sorgulamalar

Balıkesir Uludağ Turizm Sefer Sorgulama ve İnternetten Bilet Alma


Balıkesir Uludağ Turizm’in kurucusu Fehmi ŞENGÖRENOĞLU 1932 yılında Balıkesir ilinde doğmuştur. Fehmi ŞENGÖRENOĞLU 1961 yılında iki arkadaşı ile birlikte AŞAN Turizm adı altında otobüs işletmeciliğine başlamıştır. Firma ilk seferlerini Balıkesir- Bandırma güzergahında yapmıştır. Daha sonra Fehmi ŞENGÖRENOĞLU 1973 yılında ayrılarak Uludağ Turizm Otobüs işletmelerini kurmuştur.

Balıkesir Uludağ Turizm Sefer Sorgulama

uludag-turizm-sefer-sorgulamBalıkesir Uludağ Turizm sefer sorgulama işleminizi internetten yapabilirsiniz. Bu işlemi yapabileceğiniz link aşağıda sizinle paylaşılmıştır. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda ilk önce hareket edeceğiniz tarihi, hareket yerini seçtikten sonra gideceğiniz yeri belirtiyoruz. Ardından rezervasyon yapmak istiyorsanız rezervasyon yap butonuna, bilet alma işlemini yapmak istiyorsanız bilet al butonuna tıklayın. Böylece Balıkesir Uludağ Turizm sefer sorgulama işlemini gerçekleştirmiş olursunuz.

Balıkesir Uludağ Turizm sefer sorgulama işlemi için TIKLAYIN…

Balıkesir Uludağ Turizm İnternetten Online Bilet Alma

Balıkesir Uludağ Turizm internetten online bilet alma işlemini yapabilmek için öncelikle yukarıda anlatılan şekilde sefer sorgulama işleminizi gerçekleştirmeniz gerekmektedir. Ardından sefer listesinden hareket etmek istediğiniz seferi seçip otobüsün boş koltuklarını listelettirin. Seçmiş olduğunuz otobüsteki boş koltuklar yeşil renkli görünmektedir. Diğer renkler ise otobüsün dolu koltuklarını, seçeceğiniz koltuğun yanında bayan yada erkek yolcu bulunduğu gibi bilgilerdir.

Koltuğunuzu da seçtikten sonra yolcu bilgileri bölümü açılır. Yolcu bilgileri bölümünü doldurup ödemenizi gerçekleştirerek online bilet alma işleminizi gerçekleştirin.

Balıkesir Uludağ Turizm internetten online bilet alma işlemi için TIKLAYIN…

Balıkesir Uludağ Turizm Telefon Numarası

Balıkesir Uludağ Turizm’e telefonla ulaşmak isteyen kişiler için aşağıda Balıkesir Uludağ Turizm telefon numarası ve adresi verilmiştir.

BALIKESİR ULUDAĞ TURİZM
Adres: Yeni Şehirlerarası Otobüs Terminali, No: 114, Merkez, Balıkesir
Tel: +90 (266) 246 60 50

Balıkesir Uludağ Turizm hakkındaki tüm şikayet görüş ve önerilerinizi sikayet@uludagturizm.com.tr adresine iletebilirsiniz.

 

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Balıkesir uludağ otobüsünün en önünde oturmuş teomanın “Boşver yutalım şeritleri bas gaza dedim” demesini dinliyorum..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.