Son Sorgulamalar

Bakırköy Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları EAH Tahlil Sonuçları


Artık tahlil sonuçlarınızı öğrenmek için beklemeniz gerekmiyor.  Tahlil sonuçlarını internet üzerinden online sorgulama yolu ile öğrenebilirsiniz. Bu yazımızda sizlere Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı(laboratuvar sonuçlarınızı) internetten online olarak nasıl alacağınızdan bahsedeceğiz.

Sağlık Bakanlığı’nın MHRS adı verilen randevulu sisteme geçişinden sonra online hizmetler giderek artmıştır. Böylece hizmet kalitesi ve zaman tasarrufu sağlanmıştır. Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’de online olarak bazı hizmetleri vermektedir. Bu hizmetlerden biri de laboratuvar sonuçlarını (tahlil sonuçlarını) internetten online olarak sunmadır.

bakirkoy_ruh_hastaliklari_tahlil_sonucuYapmanız gereken öncelikle buraya tıklayarak Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçları sayfasına ulaşmak. Açılan sayfada sizden bazı bilgileri girmeniz istenecektir.

TC kimlik numarası yazan yere hastanın TC kimlik numarasını, doğum tarihi yazan yere hastanın doğum tarihini başlangıç bitiş tarihlerini de yazdıktan sonra güvenlik kodunu girip aşağıda bulunan SORGULA butonuna tıklayın.

Böylece Bakırköy Prof.Dr.Mazhar Osman Ruh ve Sinir Hastalıkları Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ndeki tahlil sonuçlarınız sizlere gösterilecektir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
mazhar osman tahlil sonuçları, bakırköy mazhar osman tahlil sonuçları, mazhar osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesi tahlil sonuçları, Bakırköy mazhar osman emar sonuçları, mazhar osman laboratuvar sonuçları, bakırköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesi tahlil sonuçları, mazhar osman ruh ve sinir hastalıkları hastanesi laboratuvar sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. yasasın bölüm değisikliiği? (@ Bakırköy Prof. Dr. Mazhar Osman Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahisi Acil)

  2. Bakırköy’de yine eylem vardı: Sağlık çalışanları, Prof. Dr. Mazhar Osman Bakırköy Ruh Sağlığı ve Sini…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.