Son Sorgulamalar

Bakırköy Dr.Sadi Konuk EAH Laboratuvar Sonucu Öğren


Bilişim teknolojilerinin gelişmesi tüm sektörleri etkilediği gibi sağlık sektörünü de etkilemiştir. Sağlık sektöründe de online olarak işlemlerinizi rahatlıkla yapabilirsiniz.
Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi‘de online olarak bazı işlemleri sizlere sunmaktadır. Bu işlemlerden biri de laboratuvar sonucu öğrenmedir. Bakırköy Dr. Sadi Konuk eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin sitesi olan beah.gov.tr adresinden laboratuvar sonuçlarını öğrenebilirsiniz.
Laboratuvar Sonuc Nasıl Öğrenilir?
Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nin sitesinden sorgulamanızı yapabilirsiniz.
Sorgulama ekranı açıldığında sizden hastanın TC kimlik numarasını ve doğum tarihi bilgileri istenecektir. Bu alanları doldurup alt tarafta bulunan “Sorgula” butonuna tıklamanız yeterlidir.
Bakırköy Dr.Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonucunuzu öğrenmek için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
dr sadi konuk laboratuvar sonuçları, bakırköy sadi konuk laboratuvar sonuçları, sadi konuk laboratuvar sonuçları, Bakırköy Sadi Konuk Laboratuar Sorgulama, beah laboratuvar sonuçları, beah sonuç, bakırköy sadi konuk sonuç, bakırköy sadi konuk tahlil sonuçları, beah tahlil sonucu, beah sonuç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

3 Yorumlar

  1. I’m at Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi in Bakırköy, İstanbul

  2. Kamu hastanesinde ilk defa robotla böbrek nakli yapıldı – Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi…

  3. Rabbim tüm hastalara sifa ver? (@ Bakırköy Dr. Sadi Konuk Eğitim ve Araştırma Hastanesi in Bakırköy, İstanbul)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.