Son Sorgulamalar

Bakırköy Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Bakırköy ilçesi İstanbul’un en eski semtlerinden biridir. İstanbul’un Avrupa Yakası’nda olan Bakırköy Bahçelievler, Avcılar, Küçükçekmece ve Zeytiburnu ilçeleri ile komşudur. Bakrköy’ün 2009 yılına göre nüfusu 214.821’dir.

Bakırköy Belediyesi Borç Sorgulama ve Bakırköy Belediyesi Borç Ödeme Nasıl Yapılır?

Bakırköy Belediyesi kendi web sayfası üzerinde bulunan e-belediye sistemi ile de hizmet vermektedir. Bu hizmeti ile vatandaşlara internet üzerinden işlem yaparak zamandan tasarruf sağlamıştır.

Bakırköy Belediyesi borç sorgulama ve Bakırköy Belediyesi borç ödeme işlemi için aşağıda sizlere bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıyı tıkladığınızda karşınıza Bakırköy Belediyesi e-belediye sistemi çıkacaktır. Bu sisteme giriş yapabilmek için sisteme üye olmalısınız. Bekırköy Belediyesi e-belediye sistemine üyeliğiniz yoksa kayıt ol butonuna tıklayın. Ardından açılacak olan sayfada sizden istenen bilgileri eksiksiz doldurup onaylayın. Böylece kayıt işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Bakırköy Belediyesi e-belediye sistemine üyeliğiniz varsa kullanıcı girişi bölümünden sicil numaranız, TC kimlik numaranız veya vergi numaranızdan herhangi biri ve şifreniz ile birlikte giriş yapabilirsiniz. Sisteme giriş yaptıktan sonra Bakırköy Belediyesi borç sorgulama, vergi borcu sorgulama ve ödeme işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bakırköy Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Bahçelievler Belediyesi Şikayet Dilek ve Öneri başlıklı makalemizde Bahçelievler Belediyesi şikayet ve dilek hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.