Son Sorgulamalar

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonucu


Ülkemizde birçok hastane ve bu hastanelerde görev yapan birçok doktorumuz bulunmaktadır. Bu hastanelerimiz insanlarımıza hizmet vermeyi amaçlamışlardır. İstanbul ‘da da ülkemizin önemli hastaneleri bulunmaktadır. Bu hastanelerden biri de Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘dir.

Ülkemizde e-devlet sistemine geçiş esnasında birçok kamu kurum ve kuruluşları altyapı hazırlamış ve kendi e-devlet sistemini kurmuştur. Bu sebeple artık çoğu işlemimizi internet üzerinden yapabilmekteyiz.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Randevu Alma İşlemi Nasıl Yapılır?

Ülkemizin e-devlet uygulamalarının en başında yer alan e-randevu sistemi hastanelerimizden randevu alınırken çok sıklıkla kullanılmaktadır. Artık herhangi bir devlet hastanesinden randevu almak için telefonunuzdan 182 ‘yi tuşlayabilir veya internetten Merkezi Hastane Randevu Sistemi diğer adı il MHRS sistemine bağlanabilirsiniz. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nden randevu almak için de bu sistemleri kullanabilirsiniz.

Bu konuda daha önceden yazmış olduğumuz “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı makalemize gitmek ve hastanelerden nasıl randevu alınacağını öğrenmek için TIKLAYIN…

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası ve adres bilgileri aşağıda verilmiştir.

Telefon:+90 212 440 40 00
Randevu Telefonu:182
Faks:+90 (212) 630 62 62
e-Posta: info@beh.gov.tr
Adres: Mahmutbey Cd. No : 105 Güneşli / İSTANBUL

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Laboratuvar Sonuçları

bagcilar-eahArtık teknolojinin gelişmesi ile birlikte birçok tahlil sonucu daha hızlı çıkmaktadır. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işleminizi internet üzerinden yapabilmektesiniz. Bu işleminiz için aşağıda size bir link verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda sizden bazı alanları doldurmanız istenecektir. Bu alanlar TC kimlik numaranız, protokol numarası, doğum yılı ve baba adından oluşmaktadır. Bu alanları eksiksiz bir şekilde doldurup sorgula butonuna tıklayarak tahlil sonucunuzu öğrenebilirsiniz.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi laboratuvar sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Patoloji Sonucu Öğrenme

Ülkemizin vebası haline gelen kanser hastalığı ile uğraşan bölüme patoloji denir. Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji bölümüne muayene olup tahlil vermişseniz patoloji sonucunuzu internetten öğrenmeniz mümkündür. Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak patoloji sonucunuzu öğrenebilirsiniz. Açılan sayfada sizden sorgulama yapabilmek için sadece TC kimlik numaranız istenmektedir.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi patoloji sonucu öğrenmek için TIKLAYIN…

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi Radyoloji Sonucu Öğrenme

Aşağıda size vermiş olduğumuz link yardımı ile patoloji sonucunuzu öğrenmeniz mümkündür. linke tıkladığınızda yapmanız gereken sadece TC kimlik numarası veya protokol numarasını, baba adınızı ve doğum tarihinizi ilgili alanlara girip sorgula butonuna tıklamak olacaktır.

Bağcılar Eğitim ve Araştırma Hastanesi radyoloji sonucu öğrenme işlemi için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
bağcılar devlet hastanesi patoloji sonuçları, bağcılar devlet hastanesi patoloji sonuçları sorgulama, bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi patoloji sonuçları, bağcılar devlet hastanesi patoloji sonucu, bağcılar devlet hastanesi patoloji sonuçları öğrenme, bağcılar eğitim ve araştırma hastanesi laboratuvar sonuçları, bağcılar devlet laboratuvar sonuçları, bağcılar devlet hastanesi emar sonuçları, bağcılar devlet hastanesi laboratuvar sonuç, bağcılar eğitim ve araştırma patoloji sonuçları

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.