Son Sorgulamalar

Bağcılar Belediyesi Şikayet


Bağcılar işçesi İstanbul’un çoğu yeri gibi köklü bir geçmişe sahip olan ilçelerindendir. Bu ilçe İstanbul Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. 1992 yılında ilçe statüsüne kavuşan Bağcılar İlçesi, ilçe olurken çevresinde bulunan semtlerden bazılarını da almıştır.

Bağcılar Belediyesi Şikayet

Teknolojinin gelişmesi ile birlikte kamu kurum ve kuruluşları elektronik sisteme geçmiştir. Bu sistemin belediyelerdeki ismi e-belediyedir. Bağcılar Belediyesi de e-belediye sistemini kullanarak işlemleri kolaylaştırmaktadır.

Bağcılar Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak bu hizmetlerden biri olan Bağcılar Belediyesi şikayet bildirme hizmeti vermektedir. Bu hizmet sayesinde şikayet, dilek, teşekkür, öneri gibi bildirimlerde bulunmanız mümkündür.

Aşağıda sizlere Bağcılar Belediyesi şikayet ile ilgili bir bağlantı verilmiştir. Bu bağlantıya tıkladığınızda açılacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız, adınız soyadınız, telefon bilgileriniz gibi bilgileri girmeniz gereken alan açılacaktır. TC kimlik numaranız,adınız soyadınız ve cep telefonu bilgilerinizi girmek zorunlu alanlardandır.

İlgili alanlara bilgilerinizi girdikten sonra başvuru metni yazan bölüme şikayet başvurunuzu, dilek ve temennilerinizi yazabilirsiniz. Konu ile ilgili varsa görsel ekleme bölümünden de görselinizi ekleyip devam butonuna tıklayarak başvurunuzu gerçekleştirin.

Bağcılar Belediyesi şikayet başvurusunda bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Bağcılar Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme başlıklı makalemizde Bağcılar Belediyesi borç ödeme ve Bağcılar Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.