Son Sorgulamalar

Bağcılar Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Bağcılar 1992 yılında Bakırköy’e ait Bağcılar, Mahmutbeyli, Kirazlı ve Güneşli semtlerinin birleşmesinden meydana gelmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan bağcılar Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Yerleşimi ise çok eski zamanlara dayanmaktadır.

Bağcılar Belediyesi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bağcılar Belediyesi e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir. Bağcılar Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak belediyenin iş yoğunluğunu azaltmakta ve vatandaşların zamanlarından tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Bağcılar Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ile ilgili aşağıda sizlere verilen bağlantıyı tıkladığınızda açılacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız veya vergi numaranız istenecektir. Bu bilgiyi ilgili alana girip giriş butonuna tıklayarak borçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Borçlarınızın içerisinden de ödemek istediğiniz borcu seçip ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy Belediyesi Şikayet, Dilek, Öneri başlıklı makalemizde Arnavutköy Belediyesi şikayet, dilek ve öneri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.