Son Sorgulamalar

Bağcılar Belediyesi Borç Sorgulama ve Ödeme


Bağcılar 1992 yılında Bakırköy’e ait Bağcılar, Mahmutbeyli, Kirazlı ve Güneşli semtlerinin birleşmesinden meydana gelmiştir. İstanbul Büyükşehir Belediyesi sınırları içerisinde yer alan bağcılar Avrupa Yakası’nda bulunmaktadır. Yerleşimi ise çok eski zamanlara dayanmaktadır.

Bağcılar Belediyesi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Bağcılar Belediyesi e-belediye sistemini kullanan belediyelerden biridir. Bağcılar Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak belediyenin iş yoğunluğunu azaltmakta ve vatandaşların zamanlarından tasarruf etmelerini sağlamaktadır.

Bağcılar Belediyesi borç sorgulama ve ödeme ile ilgili aşağıda sizlere verilen bağlantıyı tıkladığınızda açılacak olan ekranda sizden TC kimlik numaranız veya vergi numaranız istenecektir. Bu bilgiyi ilgili alana girip giriş butonuna tıklayarak borçlarınızı sorgulayabilirsiniz. Borçlarınızın içerisinden de ödemek istediğiniz borcu seçip ödeme işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bağcılar Belediyesi borç sorgulama ve ödeme işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy Belediyesi Şikayet, Dilek, Öneri başlıklı makalemizde Arnavutköy Belediyesi şikayet, dilek ve öneri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Üsküdar Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme

Üsküdar ilçesi, Ümraniye, Kadıköy, Beykoz ve İstanbul Boğazı ile komşudur. Yaklaşık 530.000 nüfusa sahip olan …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.