Son Sorgulamalar

AYEDAŞ İstanbul Elektrik Kesintisi


Ülkemizdeki elektrik altyapısı hızla gelişmekte, daha iyiye doğru gitmektedir. Önceden sürekli kopan teller, kesilen elektrikler yüzünden elektrikten pek verim alınamıyordu. Bu yüzden birçok kişinin beyaz eşyası hasar gördü. Artık eskisi kadar elektrik kesintisi yaşamamaktayız. Fakat zaman zaman elektriklerimizin kesildiği olmaktadır.

Bu kesintiler genellikle daha önceden planlanmış bakım çalışmaları için yapılan elektrik kesintileridir. Az da olsa bu kesintilerin bir başka sebebi de o anda meydana gelen anlık kesilmelerdir.

ayedas_kesintileriİstanbul’da iki tane elektrik şirketi hizmet vermektedir. Bunlardan biri İstanbul avrupa yakasında hizmet veren BEDAŞ, diğeri de İstanbul anadolu yakasında hizmet veren AYEDAŞ‘tır.

Artık elektrik şirketleri daha önceden planlı olarak yapacakları elektrik kesintilerini vatandaşlara duyurmaktadır. Bu planlı kesintiler genelde elektrik alt yapısı yüzünden olmaktadır. Böylece vatandaşlar da elektrik kesintilerinin ne zaman olacağını bilerek buna göre davranarak herhangi bir elektrikli eşyasının hasar görmesini engellemektedir.

İstanbul anadolu yakasında yaşıyorsanız elektrik kesintileri için AYEDAŞ’ın sitesini ziyaret etmelisiniz. İstanbul anadolu yakası elektrik kesintileri AYEDAŞ’ın sitesinde yayınlanmaktadır.

AYEDAŞ İstanbul Elektrik Kesintisi sorgulaması yapmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan AYEDAŞ İstanbul Elektrik Borcu Sorgulama başlıklı makalemizde Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi, AYEDAŞ ve İstanbul Anadolu Yakası elektrik borcu sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aesaş elektrik kesintisi, ayedaş elektrik kesintisi, elektrik kesintisi istanbul anadolu yakası, ayedaş kesinti, ayedaş kesinti sorgulama, anadolu yakası elektrik kesintisi sorgulama, istanbul elektrik kesintisi sorgulama, enerjisa elektrik kesintisi, aesaş kesinti, elektrik kesintisi aesaş

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

5 Yorumlar

  1. sorgulamalarim

    Online Sorgulama MerkeziAYEDAŞ İstanbul Elektrik Kesintisi

  2. Hiç işim olmaz

    I’m at Ayedaş in İstanbul, Türkiye

  3. İstanbul’da elektrik kesintisi:Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım AŞ’den (AYEDAŞ) yapıla..

  4. ayedaş kalıcı hicbir çözüm üretemiyor şuan karanlıktayız yıl 2016 istanbul çekmekoy merkez mah taşkale sok insanlar donuyor

  5. İstanbul’un gobaeeğğğinde Ümraniye’de her geceğ elaktrik kesilmese olmuyor ne yazık ki ayedaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.