Son Sorgulamalar

AYEDAŞ İstanbul Elektrik Borcu Sorgulama


TEDAŞ‘ın özelleştirilmesi ile birlikte ülkemizin çeşitli bölgelerinde ayrı ayrı isimler altında elektrik dağıtım şirketleri kurulmuştur. Bu şirketler herkes kendi bölgesinin elektrik dağıtım ve düzenini sağlayacak şekilde dağılmıştır. İstanbul Anadolu Yakasına elektrik hizmeti veren şirketin adı da Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım Şirketi (AYEDAŞ) ‘tır.

Günümüzde internetin ve bilgisayarın yaygınlaşması sebebiyle artık çoğu işlemler internet üzerinden online olarak yapılabilmektedir. Bu işlemlerden biri de elektrik borcu sorgulamasıdır. İstanbul Anadolu Yakası elektrik borcu sorgulama işlemleri de internet üzerinden yapılabilmektedir.

elektrik_fatura_sorgulama

AYEDAŞ İstanbul Anadolu Yakası Borç Sorgulama işleminizi yapmak için buraya tıklayın.

Açılan sayfada sizden müşteri numaranızı, cep telefonu numaranızı, ve şifrenizi yazmanızı isteyen bölümler bulunacaktır.

Bu bölümlere istenen bilgileri yazdıktan sonra GİRİŞ butonuna tıklayınca AYEDAŞ İstanbul elektrik borç sorgulama işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Not: Bu işleminizi gerçekleştirebilmeniz için açılan siteye üye olmanız gerekmektedir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aesaş borç sorgulama, ayedaş borç sorgulama, aesaş elektrik borç sorgulama, aesaş istanbul anadolu yakası

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. gökçe kırdar

    Belediye Başkanımız Sayın Ayedaş Genel Müdürü Fikret Türkmen ve Ekibini Sancaktepe’de ağırladı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.