Son Sorgulamalar

Avea Tarifeleri


Gsm operatörleri müşterilerinin sayısını arttırmak için sürekli güncel tarifeler ve indirimler sunmaktadırlar. Sürekli rekabet halinde olan GSM operatörleri aynı zamanda birbirlerini de takip etmektedirler.

Bu GSM operatörlerinden biri olan Avea’da ciddi anlamda tarifeler sunmaktadır. Avea müşterilerine sunmuş olduğu her tarifenin reklamını televizyonda yapmakta ve insanlara duyurmaktadır. Avea başka şirketlerle anlaşarak ta kendi alt yapısını kullanmaya izin vermektedir.

Avea tarifelerinden bazıları S.E.Ç. tarifeleri, Avea profesyonel tarifeler, taraftar paketi, kam paketi.Avea tarifelerine Avea’nın web sitesi üzerinden de ulaşabilirsiniz. Avea web sayfasında ayrı ayrı sayfalar halinde faturalı hatlar için tarifeler ve faturasız hatlar için tarifeler linkleri altında tarifelerini tanıtmaktadır.

Avea faturalı hatlar içi hazırlanmış olan tarifeleri görmek için tıklayın…

Avea faturasız hatlar için hazırlanmış olan tarifeleri görmek için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
avea, e-sorgulamamerkezi com, avea tarifeler, www e-sorgulamamerkezi com, avea tarifeleri

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Tek duzenli iliskim 5yildir beni birakmayan avea ve firsat tarifeleri

  2. Artık Avea bile mesaj atmıyor :((

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.