Avea Online İşlemlere Üye Olma


Avea ülkemizin üçüncü açılan GSM operatörüdür. Avea aslında 2004 yılında Aycell ve Aria GSM operatörlerinin birleşmesi ile oluşmuştur. Avea internet hizmetlerinde ve telefon hizmetlerinde sağlamış olduğu kalite ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Artık çoğu şirket bayilerinin üzerindeki yükü azaltmak, az iş gücüyle çok iş yapmak için online işlemler, online servis bölümünü web sayfaları üzerinden etkinleştirmiştir. Avea’da online işlemler adı altında bir hizmet sunmaktadır.

Avea Online İşlemler Nasıl Üye Olabilirim?

yapabilmek için Avea online işlemler bölümünden şifre ile giriş veya mobil imza ile giriş seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz. Şifre ile giriş bölümünü tercih ettiğinizde Avea online işlemler şifrenizin olması gerekmektedir. Avea online işlemler şifrenizi yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında yenileyebilirsiniz.

Avea Online işlemler üzerinden istediğiniz Avea hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Avea hattına Lira yükleyebilirsiniz.

avea_online_islemlerAvea online işlemlere giriş yaparken avea.com.tr web sitesinden online olarak işlem yapabilmeniz için gereken Şifre ve Parolanızı hiç kimse ile paylaşmayınız, hiç kimseye söylemeyiniz ve ortak kullanıma açık bilgisayar bulunan ortamlarda ‘beni hatırla’ , ‘şifremi kaydet’ gibi seçenekleri kesinlikle kullanmayınız.

Şifrenizi ve/veya Parolanızı unuttuğunuz zaman ‘SIFRE’ veya ‘PAROLA’ yazarak 9520’e mesaj atabilir ve bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz dolayısı ile cep telefonunuzu çaldırdığınız, unuttuğunuz veya isteyerek veya istemeyerek 3. bir kişiye verdiğiniz zaman bu kişilerin de bu bilgilere en az sizin kadar kolay ulaşabileceğini UNUTMAYIN.

Böyle bir durumda şifre ve parolanızın 3. kişilerce kullanılarak cep telefonu hattınızla ilgili yaptığı her türlü işlemin hukuki ve cezai sorumluluğu size ait olup Avea’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Avea online işlemlere giriş yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan KYK Burs Sonuçları Sorgulama başlıklı makalemizde Kredi ve Yurtlar Kurumu, KYK burs sonuçları ve KYK bursu hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
avea online işlem merkezi üyelik, avea online işlemler üye olma
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By ARI

  2. By marmarisli026

Bir Cevap Yazın