Son Sorgulamalar

Avea Online İşlemlere Üye Olma


Avea ülkemizin üçüncü açılan GSM operatörüdür. Avea aslında 2004 yılında Aycell ve Aria GSM operatörlerinin birleşmesi ile oluşmuştur. Avea internet hizmetlerinde ve telefon hizmetlerinde sağlamış olduğu kalite ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır.

Artık çoğu şirket bayilerinin üzerindeki yükü azaltmak, az iş gücüyle çok iş yapmak için online işlemler, online servis bölümünü web sayfaları üzerinden etkinleştirmiştir. Avea’da online işlemler adı altında bir hizmet sunmaktadır.

Avea Online İşlemler Nasıl Üye Olabilirim?

Avea online işlemlere giriş yapabilmek için Avea online işlemler bölümünden şifre ile giriş veya mobil imza ile giriş seçeneklerinden birini tercih etmelisiniz. Şifre ile giriş bölümünü tercih ettiğinizde Avea online işlemler şifrenizin olması gerekmektedir. Avea online işlemler şifrenizi *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında yenileyebilirsiniz.

Avea Online işlemler üzerinden istediğiniz Avea hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Avea hattına Lira yükleyebilirsiniz.

avea_online_islemlerAvea online işlemlere giriş yaparken avea.com.tr web sitesinden online olarak işlem yapabilmeniz için gereken Şifre ve Parolanızı hiç kimse ile paylaşmayınız, hiç kimseye söylemeyiniz ve ortak kullanıma açık bilgisayar bulunan ortamlarda ‘beni hatırla’ , ‘şifremi kaydet’ gibi seçenekleri kesinlikle kullanmayınız.

Şifrenizi ve/veya Parolanızı unuttuğunuz zaman ‘SIFRE’ veya ‘PAROLA’ yazarak 9520’e mesaj atabilir ve bu bilgilere kolaylıkla ulaşabilirsiniz dolayısı ile cep telefonunuzu çaldırdığınız, unuttuğunuz veya isteyerek veya istemeyerek 3. bir kişiye verdiğiniz zaman bu kişilerin de bu bilgilere en az sizin kadar kolay ulaşabileceğini UNUTMAYIN.

Böyle bir durumda şifre ve parolanızın 3. kişilerce kullanılarak cep telefonu hattınızla ilgili yaptığı her türlü işlemin hukuki ve cezai sorumluluğu size ait olup Avea’nın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.

Avea online işlemlere giriş yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan KYK Burs Sonuçları Sorgulama başlıklı makalemizde Kredi ve Yurtlar Kurumu, KYK burs sonuçları ve KYK bursu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Ankara Şehir Hastanesi Randevu Alma

Şehir Hastaneleri ülkemizde hastane sisteminde çığır açmıştır. Ülkemizde birçok yere şehir hastaneleri açılmış ve açılmaya …

2 Yorumlar

  1. Benim 8gb internetm olmasna ramen rokettubye giremiyorm acaba neden.Lanet olsun köprü görünce çekmiyor bu hat. Sözleşmemi fesh etsemmi diye düşünüyorum

  2. marmarisli026

    Türk Telekom Mobil Online İşlemler uygulamasını indirmek için linke tıklayın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.