Son Sorgulamalar

Avea Numaradan Borç Sorgulama


Avea aslında iki tane GSM şirketinin birleşmesinden oluşmuştur. 2004 yılında Aycell ile Aria’nın birleşmesinden yani bir isim altında Avea ortaya çıkmıştır.

Ülkemizdeki GSM şirketlerinden biri de Avea’dır. Avea tarifeleri ile müşteri memnuniyetini kazanmıştır. Çünkü Avea her kesim için ayrı ayrı tarife hazırlayıp bir yerde müşterilerine özel tarife uygulaması yapmış sayılmaktadır.

Avea Numaradan Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Aşağıda size Avea numaradan borç sorgulama yapabileceğiniz bir link verilmiştir. Avea resmi sitesi üzerinde birçok hizmetler sunmaktadır. Avea resmi sitesi üzerinden Avea tarifelerini görebilir, akıllı telefon incelemesi yapabilir, Avea servislerini görebilirsiniz. Bu saydıklarımız sadece bir kaç tanesi. Bunların haricinde Avea online işlemler ile Avea bayisine gitmeden işlemlerinizi gerçekleştirmeniz mümkündür.

avea_online_islemlerAvea online işlemler ile istediğiniz Avea hattının faturasını güvenle ödeyebilir, geçmiş aylara ait e-faturalarınızı pdf formatında görüntüleyebilirsiniz. Hatta hattınızın konuşma detaylarını ücretsiz görüntüleyebilir, dilediğiniz Avea hattına Lira yükleyebilirsiniz.

Dolayısıyla Avea numaradan fatura sorgulama işlemini Avea online işlemler bölümünden yapmanız mümkündür. Avea online işlemlere giriş yapabilmek için online işlemler bölümünde telefon numaranızı ve şifrenizi yazmalısınız. Online İşlemler şifrenizi *952# yazıp arama tuşuna basarak ücretsiz olarak anında yenileyebilirsiniz.

Avea numaradan isim sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Yaşlılık Maaşı Sorgulama başlıklı makalemizde Muhtaç aylığı sorgulama, TC kimlik numarası ile muhtaç aylığı sorgulaması ve Yaşlılık maaşı sorgulaması hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Bir tarife değişikliği ile ilgili işlem yapıldı 2 gün önce avea bayiden bilgi alabilirmiyim?Sonu 7125 numaradan ulasabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.