Son Sorgulamalar

Avea Numara Sorgulama


Sizi arayan numaranın kime ait olduğunu bilmiyor musunuz? Bazen arayan bu numaralar insanı sinir etmekte.Sizi arayan numaranın Avea’ya ait olduğunu düşünüyorsanız ve kime ait olduğunu öğrenmek istiyorsanız Avea numara sorgulaması yani Avea bilinmeyen numaralar sorgulaması yapmanız gerekmektedir.

Avea numara sorgulama işlemini birkaç farklı yöntemle yapabilirsiniz.

11855 Avea Numara Sorgulama: 11855 i arayarak sorgulama işlemini isimden numara sorgulamsı veya numaradan isim sorgulaması yapabilirsiniz.

11855_avea11855 Mesaj Yolu İle Sorgulama: 118 55 ‘e mesaj göndererek numaranın kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz. Kişinin adını soyadını yazıp 118 55 ‘e gönderdiğinizde size kişinin numarası gönderilecektir.

Numaraya göre sorgulama yapmak istiyorsanız numarayı yazarak 11855 ‘e mesaj gönderebilirsiniz.

Bu servisten sorguladığınız kişilere ulaşabilmeniz için kişinin servise üye olması gerekmektedir. Sizde kendinizi bu servise üye yapabilir, sizin telefon numaranızı arayan kişilere numaranızın ulaştırılmasını sağlayabilirsiniz.

Servise kayıt olmak için KAYIT yazıp 11855 ‘e mesaj gönderebilir, kayıt iptali için se İPTAL yazıp gene 118 55 ‘e mesaj göndererek kaydınızın iptal edilmesini sağlayabilirsiniz.

*100# İle Bilinmeyen Numara Sorgulama:

*100# yi tı,uşlayarak Avea bilinmeyen numaralar servisine ulaşabilir, kişinin ad, soyadı ile sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Gene bu bölümde kendi numaranızın görünmesini istemiyorsanız kendi numaranızı bu bölümden çıkartabilirsiniz.

Avea Online İşlemler İle Bilinmeyen Numara Sorgulama:

Avea online işlemlere bağlanarak ta numara sorgulaması yapabilirsiniz. Avea online işlemlere bağlanmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
avea numara sorgulama, avea bilinmeyen numaralar sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

7 Yorumlar

  1. Avea kullanan ve beni sözümü bölmeden dinliycek birisi dmden numara atsın.

  2. YazBunu (Hüdaverdi)

    Numara gizlediğimizde Yurt dışına bile gizli oluyorda şehir içinde bankalara neden olmuyor. Ortak mı çalışıyorsunuz soymak için?

  3. Merhaba, numara taşıma sürecimiz hakkında linkten bilgiye ulaşabilirsiniz. Teşekkürler.

  4. Merhaba, numara taşıma ile Avea’ya gelen abonelerden yıl sonuna kadar telsiz kullanım ücreti alınmamaktadır.

  5. aradığımda avea ya kayıtlı böyle bir numara yoktur diyen numarayı havuzdan almak istiyorum yardımcı olur musunuz?

  6. theresepsiyon

    merhaba e-devlet mobil hat sorgulama sisteminde avea operatöründen ismime kayıtlı bir numara var. o hattı nasıl kapatabilirz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.