Son Sorgulamalar

Avea Fatura Sorgulama


Ülkemizde hizmet veren GSM operatörlerinden biri olan Avea son zamanlarda numarasını taşıyanlara çok güzel tarifeler sunmakta. Avea bu tarifelerle hem müşterileri kendi operatörüne çekmeyi başarmış, hem de müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Bunu son zamanlarda Avea kullanıcılarının sayısının artmasından görebilirsiniz.
Avea GSM operatörü sektördeki yerini korumak ve payını arttırmak için kendi sitesini Avea şubesiymiş gibi kullandırtmakta. Avea’nın sitesine giriş yaptığınızda artık Avea şubelerine gitmeden kendi işlemlerinizi kendiniz yapabilmektesiniz.
Avea Fatura Sorgulaması Nasıl Yapılır? Avea Güncel Faturamı Nasıl Öğrenirim?
 Avea ile ilgili tüm işlemlerinizde Avea’nın sitesini kullanabilirsiniz. Avea fatura sorgulaması işleminizi yapmanın birkaç yöntemi bulunmaktadır. Bu yöntemlerden 3 tanesini sizlerle paylaşmak istiyorum.
Birinci yöntemimiz olan Avea online işlemlerde güncel faturanızı öğrenebilir, fatura ödeyebilir, tarifenizi görebilir ve bunlara ek olarak bir çok hizmetten faydalanabilirsiniz.
Avea online işlemlere nasıl giriş yapabilirim?
Aşağıda Avea online işlemlerin linkini sizlerle paylaşacağız. Bu linke tıklayarak giriş işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.
Avea online işlemlere giriş yapabilmek için açılan ekranda telefon numaranızı 10 haneli olacak şekilde Telefon numaranız bölümüne, Avea online işlemler şifrenizi de alttaki şifre bölümüne girmelisiniz.
Avea online işlemlere giriş şifresini nasıl alabilirim?Avea online işlemler şifrenizi alabilmek için cep telefonunuzun arama bölümüne gelerek  *952# yi tuşlayıp arama yap tuşuna basmanız gerekmektedir. Avea Online işlemler şifreniz size mesaj yolu ile gönderilecektir.Avea online işlemlere giriş yaptıktan sonra güncel faturanızı öğrenebilirsiniz.

Avea online işlemlere giriş yapmak ve güncel faturanızı öğrenmek için tıklayın…
Ücretlendirme: Bu servisi kullanmak ücretsizdir.2) Mesaj Yolu İle Avea Fatura ÖğrenmeGüncel faturanızı öğrenebileceğiniz ikinci yöntem ise mesajdır. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne gelip “GUNCEL” yazıp 5555’e gönderdiğinizde size konuşma ve SMS için son 6 saat hariç, internet için 12 saat hariç faturalanmamış tutar bilgisi gönderilir.Ücretlendirme:Bu servisten yapmış olduğunuz ilk 2 sorgulama, sorgulama başı 0.99 TL’lik ücrete tabidir. Aynı ay içerisinde 2 den fazla sorgulama yaptığınızda sadece ilk 2’sinden ücret tahsil edilir.3) Arama Yöntemi ile Avea Fatura Öğrenme

Cep telefonunuzun arama bölümüne gelip *100#’ yi tuşladığınızda sizlere konuşma ve SMS için son 6 saat hariç, internet için 12 saat hariç faturalanmamış tutar bilgisi gönderilir.

Ücretlendirme:Bu servisten yapmış olduğunuz ilk 2 sorgulama, sorgulama başı 0.99 TL’lik ücrete tabidir. Aynı ay içerisinde 2 den fazla sorgulama yaptığınızda sadece ilk 2’sinden ücret tahsil edilir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
AVEA fatura sorgulama, avea online işlemler döküman sorgulama, avea online işlemler döküman, avea fatura avea bor avea fatura sorgulama avea bor sorgulama avea avea b, avea fatura döküman, avea döküman sorgulama, avea onlayn işlemler, avea online işlemler fatura SORGULAMA

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

6 Yorumlar

  1. tarifenin göstermiş olduğu faturayı hiç bir ay ödetmediğin için her ay daha da yüksek fatura ödettiğin için teşekkürler @avea

  2. Avea Borç Sorgulama*Avea Fatura Bilgisi ile Borç Sorgulama* Faturanızı anında öğrenmek mi…

  3. Operatörüne sonradan geçene sonsuz fırsat sunup da ezelden beri kendi müşterisi olan adama neden kolaylık sağlamaz acaba AVEA

  4. Resmen telefonuma sadece avea fatura avea fatura avea fatura ve avea faturadan mesaj geliyor baska yokk avea olmasa telefonum calmicak ya la

  5. ZATEN SOYUYOLAR FARKEDEMIYOSUNUZ BEN AVEA KULLANICIYIM 55 TL LIK SABIT PAKETIME 400TL FATURA GONDERMISLER

  6. taahhüt süresi biten hattı mt ile konuşup faturasız hatta geçirdim zar zor fatura gelmiş.zaten kullanmadığım 1 ayı ödedim bu ne?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.