Son Sorgulamalar

Ataşehir Belediyesi Şikayet


Ataşehir Belediyesi, 2008 yılında Ataşehir’in ilçe olması ile kurulmuştur. İstanbul’un en gözde yerlerinden biri olan mekanları içermekte ve bu mekanlara yakın bir konuma sahiptir.

Ataşehir Belediyesi Şikayet

Ataşehir Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak bir çok hizmet sunmaktadır. Bu hizmetlerden biri de Ataşehir Belediyesi şikayet sistemidir. E-belediye üzerinden Ataşehir ile ilgili şikayet, dilek ve önerilerinizi iletmeniz mümkündür.

E-belediye sisteminden şikayette bulunabileceğiniz bağlantı aşağıda sizlerle paylaşılmıştır. Bu bağlantıda sizden ad, soyad, telefon, e-posta, TC kimlik numarası, adres gibi bilgiler istenecektir. bu bilgilerin haricinde şikayette bulunduğunuz konunun geçtiği adres bilgisi de istenmektedir. Bu bilgileri seçip konu bölümüne şikayet konusunu yazarak, eğer elinizde fotoğraf bulunuyorsa alt bölümden ilgili fotoğrafı yükleyerek kaydet butonuna tıklayın. Böylece şikayetiniz iletilecektir.

Ataşehir Belediyesi e-belediye sistemini kullanarak şikayet için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Ataşehir Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Ataşehir Belediyesi borç ödeme ve Ataşehir Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.