Son Sorgulamalar

Atakum Belediyesi Borç Sorgulama


Atakum Samsun iline bağlı merkez ilçedir. Hızlı gelişmesi ile dikkat çeken ilçenin bölgeden büyük oranda göç aldığı görülmektedir. Bu hızlı göç almaya paralel olarak Atakum Belediyesi vatandaşlarına yapmış olduğu hizmetleri arttırarak devam ettirmektedir.

Atakum Belediyesi borç sorgulama sistemi üzerinden borç sorgulama işlemlerinizi yapmanız mümkndür. Atakum İlçesi’nde veya başka bölgede yaşayan vatandaşlar için Atakum Belediyesi tarafından hazırlanmış olan bu sistem zamandan tasarruf etmenizi sağlamaktadır.

Atakum Belediyesi Borç Sorgulama Nasıl Yapılır?

Atakum Belediyesi borç sorgulama işlemini yapabilmeniz için Atakum Belediyesi’nin resmi web sayfasına giriş yapmalısınız. Burada bulunan e-belediye butonu üzerinden Atakum Belediyesi e-belediye sistemine geçiş yapabilirsiniz.

atakum-belediyesi-borc-sorgulamaAşağıda sizlere Atakum Belediyesi e-belediye (online işlemler) için bir link verilmiştir. İlgili linke tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda borç sorgulama bölümünü kullanarak Atakum Belediyesi vergi borcunuzu öğrenebilirsiniz.

İlgili sayfada bulunan sicil no veya TC kimlik numarası yazan yerden istediğiniz herhangi birinin üzerine tıklayıp kendi bilginizi girerek borç sorgulama işleminiz gerçekleştirebilirsiniz.

Atakum Belediyesi vergi borcu sorgulama işlemini yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan 3 Ocak 2016 Açık Öğretim Ortaokulu Sınav Giriş Yerleri başlıklı makalemizde Açık Öğretim Okulu sınav giriş yerleri ve Açık Öğretim Ortaokulu çalışma takvimi hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
atakum belediyesi emlak vergisi borç sorgulama

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

2 Yorumlar

  1. Atakum Belediyesi´nden borç uyarısı—

  2. Yukarıdaki linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada işlem yaparken, Atakum Belediyesi kredi kartıyla borç ödeme şeklinde işlemlerinizi yapmanız mümkündür.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.