Son Sorgulamalar

Arzum Müşteri Hizmetleri Arzum Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası


1966 yılından itibaren elektrikli ev aletleri sektöründe faaliyet gösteren Arzum 25 ülkeye de ürettiği ürünlerin satışını yapmaktadır. Sektöründe 8 kategoride 250 den fazla çeşit üretim yapmakta olan Arzum’un 30’a yakın ülkede dağıtım merkezi bulunmaktadır.

Arzum Müşteri Hizmetleri Arzum Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası

Arzum ürünlerini Arzum’un web sayfası üzerinden inceleyebilir ve bilgi edinebilirsiniz. Arzum şikayet, Arzum dilek ve öneri gibi işlemlerinizi yapabileceğiniz numara aşağıda sizlere verilmiştir. İlgili numaradan Arzum müşteri temsilcisine bağlanma işlemini yaparak sorunlarınızı halledebilirsiniz.

Arzum müşteri temsilcisi, Arzum çağrı merkezi numarası

444 18 00

dır. İlgili numarayı aradığınızda aşağıdaki tuş yönlendirmelerini kullanabilirsiniz.

  • 1. Arzum ürünleri için
  • 2. Felix ürünleri için

Arzum ile ilgili dilek şikayet ve önerilerinizi BURAYA tıklayarak yazabilirsiniz.

Arzum adres bilgisi

Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. ve Tic. AŞ. Defterdar Mah. Otakçılar Cad. B Blok Kat:1 No:78 Flatofis Binası, Eyüp – İstanbul

 

Bir önceki yazımız olan Aeg Elektrolux Müşteri Hizmetleri Aeg Elektrolux Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası başlıklı makalemizde AEG Elektrolüx müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası, AEG şikayet ve Elektrolüx şikayet hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Yozgat Şehir Hastanesi Randevu Alma

Yozgat Şehir Hastanesi 2017 yılında hizmet vermeye başlamıştır. Hastanenin 475 adet yatağı bulunmaktadır. Hastanede özellikli …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.