Son Sorgulamalar

Arnavutköy Belediyesi Şikayet, Dilek, Öneri


Arnavutköy çok eski kültürlere ev sahipliği yapmış, medeniyetlerin su ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli roller üstlenmiş bir bölgedir. Arnavutköy Belediyesi o bölgedeki vatandaşlara önemli hizmetlerde bulunmuştur.

Arnavutköy Belediyesi Şikayet, Dilek, Öneri Nasıl Yapılır?

Arnavutköy Belediyesi’nin önemli hizmetlerinden biri de e-belediye sistemidir. E-belediye sistemi ile birçok işlerinizi belediyeye gitmeden internet üzerinden yapabilmektesiniz. E-Belediye üzerinden sağlanan bu hizmetlerden biri de Arnavutköy Belediyesi şikayet, dilek ve öneri işlemleridir.

Aşağıda sizlere bağlantısı verilen web sayfası üzerinden Arnavutköy Belediyesi şikayet, dilek ve öneri işlemi yapabilirsiniz. Açılacak olan sayfada sizden yapacağınız işlemin şikayet mi, dilek mi, teşekkür mü olacağını belirteceğiniz seçenek, size bu işleminiz için geri dönüşün nasıl yapılmasını istiyorsanız bunu belirteceğiniz bir açılır menü bulunmaktadır.

Bu seçeneklerin altında da konunuzu yazabileceğiniz alan ve konuyla ilgili varsa görseli yükleyebileceğiniz bir bölüm bulunmaktadır. Bu alana şikayet konunuzu ve varsa ilgili görselinizi ekleyin. Olay yeri ve adres bilgileri bölümünü doldurup alt tarafta bulunan gönder butonuna tıklayın. Böylece şikayetiniz iletilmiş olacaktır.

Arnavutköy Belediyesi şikayet, dilek ve öneride bulunmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Arnavutköy Belediyesi Borç Sorgulama ve Borç Ödeme başlıklı makalemizde Arnavutköy belediyesi borç ödeme ve Arnavutköy Belediyesi borç sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.