Son Sorgulamalar

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası


Aras Kargo ilçeleri de kapsayan birçok yerleşim yerinde şubesi bulunan bir kargo şirketidir. Aras Kargo ile yapmış olduğunuz gönderilerinizi Aras Kargo müşteri hizmetleri, Aras Kargo çağrı merkezi ile sorgulayabilirsiniz. Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “Aras Kargo Kargom Nerede?” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

Aras Kargo Müşteri Hizmetleri Aras Kargo Çağrı Merkezi İletişim Telefon Numarası

Aşağıda size vermiş olduğumuz numaradan Aras Kargo müşteri hizmetleri, Aras Kargo çağrı merkezi ile iletişime geçebilirsiniz. Aras Kargo şikayet, Aras Kargo dilek ve öneri, Aras Kargo Kargo sorgulama gibi işlemlerinizi bu numara üzerinden yapabilirsiniz. Aras Kargo müşteri hizmetleri haftanın 5 günü (Pazartesi-Cuma) 08:30-18:00 ve Cumartesi günleri 08:30-13:00 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Aras Kargo çağrı merkezi, Aras Kargo müşteri hizmetleri numarası

444 25 52

‘dir.Aras Kargo müşteri hizmetleri ile ilgili görüşmelerinizde size kolaylık olması açısından çağrı merkezi tuş işlemlerini aşağıda eklemiş bulunmaktayız.

  • 1. Kargo teslim bilgisi için
  • 2. Size En yakın şube irtibat bilgileri için
  • 3. Adresten kargo aldırmak için
  • 4. For English

Aras Kargo hakkında internet formu üzerinden bilgi alma, şikayet, dilek öneri gibi işlemler için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Demirdöküm Müşteri Hizmetleri Demirdöküm Çağrı Merkezi İletişim Destek Telefon Numarası başlıklı makalemizde Demirdöküm çağrı merkezi numarası ve Demirdöküm müşteri hizmetleri hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

73/C Trafik Cezası Nedir?

Trafik cezaları belirli maddelerden oluşmaktadır. Her bir cezanın değişik maddeleri bulunmaktadır. Biz şoförler ise sadece …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.