ARAS Edaş Borç Sorgulama


Ülkemizde bir çok elektrik dağıtım şirketi bulunmaktadır. Bu elektrik dağıtım şirketleri kendi bölgelerindeki vatandaşlara hizmet vermektedir. ’ta bu elektrik dağıtım şirketlerinden biridir. ülkemizin doğu illerinde hizmet vermektedir. ’ın hizmet verdiği iller Erzurum, Erzincan, Bayburt, Ağrı, Kars, Iğdır ve Ardahan illeridir.

Online sisteme geçişin hızlanması ile beraber birçok kurumda kendi içerisinde online işlem yapma veya online olarak sorgulama işlemi yapmaktadır. ARAS Edaş’ta online olarak bazı işlemler yapmaktadır. Bu işlemlerin en başında işlemi gelmektedir.

aras_edasARAS Edaş borç sorgulaması yolu ile Erzurum’da yaşayan vatandaşlarımız için , Erzincan’da yaşayan vatandaşlarımız için , Ağrı’da yaşayan vatandaşlarımız için , Bayburt’ta yaşayan vatandaşlarımız için , Kars’ta yaşayan vatandaşlarımız için , Iğdır’da yaşayan vatandaşlarımız için işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

ARAS Edaş borç sorgulaması yapabilmek için buraya tıklayarak ARAS Edaş borç sorgulama ekranının açılmasını sağlayın. Açılan sayfada sizden işletme kodunuzu, abone numaranızı ve güvenlik kodunu girmenizi istenecektir. İlgili alanlara istenen bilgileri girdikten sonra Borç Sorgula butonuna tıklayarak işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Böylece işleminizi gerçekleştirmiş olursunuz.

Not: Bu ekranda kaçak ve genel aydınlatma borçlarınız görüntülenmemektedir.

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
aras elektrik borç sorgulama, aras edaş borç sorgulama, aras elektrik fatura sorgulama, aras elektrik faturası ödeme, aras edaş, aras fatura sorgulama, aras edaş fatura sorgulama, aras borç sorgulama, erzurum aras elektrik fatura sorgulama, aras elektrik borcu sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Yorum

  1. By Selda

  2. By ERZURUM

  3. By Iğdır

  4. By Sorgu

  5. By Erzurum Haberim

  6. By Erzurum

Bir Cevap Yazın