Son Sorgulamalar

Araç Sigorta Teklifi Alma, Sigorta Fiyatı Sorgulama


Araçlarımızı her yıl düzenli olarak sigorta yaptırmaktayız. Araç sigortası yaptırmadan araç kullanmak yasak. Bu yüzden araçlarımızı zamanında sigorta yaptırıyoruz. Herhangi bir kaza anında aracımızın sigortalı olup olmadığına bakılmaktadır. Araç sigortamız bizim kendi aracımızı değil karşı taraftaki aracın giderlerini karşılamaktadır. Yani her araç karşıdaki araç için sigortalanmaktadır. Aşağıda sizlere sigorta teklifi alma, sigorta fiyatı sorgulama konularında bilgi verilecektir.

Araç Sigorta Teklifi Alma, Sigorta Fiyatı Sorgulama

Her yıl yaptırmış olduğumuz araç sigortası işleminde sürücülerin dikkat ettikleri en önemli nokta uygun fiyata araç sigortası yaptırmaktır. Oysa ki araç sigortalarında bir çok seçenek mevcuttur. Çekici hizmeti var mı, anlaşmalı olduğu servisler yaygın mı, araç içinde bulunan eşyalar sigortalı sayılıyor mu gibi birçok seçenek mevcuttur.

Sigorta yaptırmadan önce araç sigorta teklifi alma işlemini yaptırmakta fayda vardır. İnternetten sigorta teklifini de alma işlemi için en uygun yer Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi sitesidir. Bu site üzerinden uygun fiyata sigorta teklifi alma işleminizi yapabilmektesiniz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi(SBM Online) üzerinden sigorta teklifi alabilmek için sigorta bitim sürenizin son ayında olmanız gerekmektedir.

Aşağıda sizlere verilen linke tıklayarak açılacak olan sayfada istenen kimlik tipi, kimlik no ve plaka bilgilerinizi yazarak sigorta fiyatı teklifi alabilirsiniz. İlgili sayfada 30 tane farklı sigorta şirketinden sigorta fiyatı sorgulama işlemi yapılmaktadır. Bu şirketler arasında size en uygun olan sigorta şirketini seçebilirsiniz.

Fakat unutmayalım ki bu bir tekliftir. Poliçe kesme işlemi değildir. İlgili web sayfasında da uyarı olarak Trafik Sigortası ile ilgili tüm sorularınız ve teklifinizin poliçeleştirilmesi için Sigorta Şirketinize ve/veya Acentenize başvurunuz. Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tarafından herhangi bir poliçe düzenleme işlemi yapılmamaktadır.

Araç sigorta teklifi alma, sigorta fiyatı sorgulama işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan E-Devlet Maaş Bordrosu Sorgulama başlıklı makalemizde E-devlet maaş bordrosu sorgulama ve maaş bordrosu hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.