Araç Pert Kaydı Sorgulama


İkinci el bir araç almadan önce dikkat etmeniz ve sorgulamanız gereken en önemli konulardan biri araçların daha önceden gördüğü zararların sorgulanmasıdır. buna en önemli örnektir. Özellikle ikinci el araç alımlarında mağduriyetlerin önlenmesi için önemli bir uygulamadır.

Araç Pert Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu imkanlar sayesinde bu gibi olası mağduriyet durumlarından bir nebze olsun sıyrılabiliyoruz. için tramerin sitesine girilip motor no, şasi no ve araç sahibinin TC kimlik nosu ve vergi nosu gibi boş yerleri doldurarak ilgili sorgulamayı yapabilirsiniz. Online olarak pert kaydı sorgulamak için TIKLAYINIZ…

arac-pert-kaydi-sorgulamaPert kaydı sorgulamanın internet imkanı olmayanlar için başka bir şekilde sorgulama yöntemi de vardır. Bu alternatif yöntem de dır. İnterneti olmayıp da cep telefonlarından kısa mesaj atarak öğrenebileceğimiz pert kaydı sorgulama işleminin detaylı anlatımları yine Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tramerin sitesinde mevcuttur.

Sms ile pert kaydı sorgulama ve diğer tramer sms sorgulamaları için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

İlgili kelimeler:
internetten pert sorgulama
Paylaşmak Güzeldir

Bir Cevap Yazın