Son Sorgulamalar

Araç Pert Kaydı Sorgulama


İkinci el bir araç almadan önce dikkat etmeniz ve sorgulamanız gereken en önemli konulardan biri araçların daha önceden gördüğü zararların sorgulanmasıdır. Araç pert kaydı sorgulama buna en önemli örnektir. Özellikle ikinci el araç alımlarında mağduriyetlerin önlenmesi için önemli bir uygulamadır.

Araç Pert Kaydı Sorgulama Nasıl Yapılır?

Gelişen teknolojinin bizlere sunduğu imkanlar sayesinde bu gibi olası mağduriyet durumlarından bir nebze olsun sıyrılabiliyoruz. İnternetten pert kaydı sorgulamak için tramerin sitesine girilip motor no, şasi no ve araç sahibinin TC kimlik nosu ve vergi nosu gibi boş yerleri doldurarak ilgili sorgulamayı yapabilirsiniz. Online olarak pert kaydı sorgulamak için TIKLAYINIZ…

arac-pert-kaydi-sorgulamaPert kaydı sorgulamanın internet imkanı olmayanlar için başka bir şekilde sorgulama yöntemi de vardır. Bu alternatif yöntem de sms ile pert kaydı sorgulamadır. İnterneti olmayıp da cep telefonlarından kısa mesaj atarak öğrenebileceğimiz pert kaydı sorgulama işleminin detaylı anlatımları yine Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi tramerin sitesinde mevcuttur.

Sms ile pert kaydı sorgulama ve diğer tramer sms sorgulamaları için TIKLAYINIZ…

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.