Son Sorgulamalar

Araç Muayene Sorgulama


Araçlarımızı türüne göre 2 yılda, yılda olmak üzere muayeneden geçirmekteyiz. Bu muayene esnasında araçlarımızda bulunan eksiklikler tespit edilip giderilmesi bizden istenmektedir.

TÜVTÜRK’ün sitesi üzerinden ise yapmış olduğunuz muayene bilgilerini görmeniz mümkündür. Aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayarak açılacak olan sayfada araç muayene bilgilerinizi görebilirsiniz. Aracınızı ne zaman muayene ettirdiğinizi, nerede muayene ettirdiğinizi bu sorgulama sonucunda öğrenebilirsiniz.

arac-muayeneAraç muayene sorgulaması yapmak için aşağıdaki linke tıkladığınızda açılacak olan sayfada sizden istenen bilgileri doldurmanız gerekmektedir. Açılacak olan sayfada sizden aracınızın plakasını ve muayene numarasını soracaktır. Bu bilgileri ilgili alanlara girip sorgula butonuna tıkladığınızda araç muayene sorgulama işleminiz gerçekleşmiş olacaktır.

Araç muayene sorgulaması yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Cep Telefonu İle Araç Sorgulama başlıklı makalemizde Araç, Araç Hasar Geçmişi Sorgulama ve Cep Telefonu İle Araç Hasar Kaydı Sorgulama hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Ankara Şehir Hastanesi Randevu Alma

Şehir Hastaneleri ülkemizde hastane sisteminde çığır açmıştır. Ülkemizde birçok yere şehir hastaneleri açılmış ve açılmaya …

3 Yorumlar

  1. I’m at Tüv Türk Araç Muayene İstasyonu Bandırma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.