Son Sorgulamalar

Araç Kasko Fiyatı Sorgulama, Kasko Teklifi Alma


Araçlarımızı korumak için araç sahibi olarak türlü türlü yöntemlere başvurmaktayız. Bu yöntemler arasında aslında başkası tarafından gözlendiğinde anlamsız fakat bize sorulduğunda ise gayet anlamlı yöntemler de bulunmaktadır. Sonuçta kimse kolay kazanmadığı parasını kolay yoldan kaybetmek istemez. Ama araçlarımızı korumanın, koruyamasak ta maddi olarak bir kayıp yaşamamanın en iyi yolu kasko yaptırmaktır.

Kasko Yaptırırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kasko fiyat teklifi alma işleminizde aynı kasko şirketinden farklı farklı fiyatlar çıkabilmektedir. Bunların sebebi aslında kaskonun içeriğidir. Yaptırmış olduğunuz araç kaskosunun neleri kapsadığını bilmeniz gerekmektedir. Ve kasko yaptırırken nelere dikkat etmek gerekir, bunların bilinmesi gereklidir.

  1. Öncelikli olarak kasko yaptırırken kendi ihtiyaçlarımızı göz önünde bulundurmalıyız. Seçmiş olduğumuz kasko türünün teminatlarının bizim isteklerimizi karşılayıp karşılamadığını kontrol etmemiz gerekmektedir.
  2. İnternetten kasko fiyatı al

    Araç kasko teklifi alma esnasında ruhsat bilgilerimize göre hareket edileceği için araç kimin üzerine kayıtlı ise bu kişinin özelliklerine göre(yaş, meslek vb.) kasko teklifi verilmektedir.

  3. Herhangi bir kaza sonrasında size destek verilmesi. Kasko şirketinizin size günün her saatinde destek vermesi gerekmektedir. Gerek araç tamiri aşamasında, gerekse teminatlarınızın ödemesi aşamasında sizlere en hızlı bir biçimde hizmet sunması gerekmektedir.

İnternetten Araç Kasko Fiyatı Sorgulama, Kasko Teklifi Alma

İnternet üzerinden araç kasko fiyatı alma, kasko fiyat sorgulama gibi işlemlerinizi rahatlıkla yapabilmektesiniz. Bu işlemleri yaparken kasko fiyat sorgulama yapacağınız şirketin sayfasına girerek online kasko teklifi al veya benzeri ifade eden butona tıklayın.

Bütün şirketler hemen hemen sizden aynı bilgileri doldurmanızı istemektedirler. Araç plakası, ruhsat sahibinin TC kimlik numarası, iletişim bilgileri, aracın ruhsat bilgileri gibi bilgiler sorulmaktadır. Bu bilgileri girdikten sonra kasko fiyat teklifi al butonuna tıklayarak kasko teklifinizi alabilirsiniz.

Bir önceki yazımız olan Araç Sigorta Teklifi Alma, Sigorta Fiyatı Sorgulama başlıklı makalemizde Araç sigortası, SBM Online ve Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.