Son Sorgulamalar

Araç Hasar İtiraz Formu


Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinin resmi sitesi online olarak bir çok sorgulama yapmamıza imkan tanımaktadır. Bu imkanlardan biri de araç hasar itirazı. 
 
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezinde aracınızın hasar kaydını sorgulattığınızda sizin aracınızda olmayan, yanlışlıkla sisteme işlenmiş bir hasar kaydı söz konusu ise bu hasara itiraz edebilirsiniz. Bu hasara gene Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) nin sitesi üzerinde bulunan Hasar İtiraz Formunu doldurarak itiraz edebilirsiniz.

 

Aşağıda vereceğimiz linkte Araç hasar itiraz formu karşınıza çıkacaktır. Bu alanda sizin iletişim bilgileriniz, adres, cep telefonu, SMS bilgileri(otokontrol 5664 de yapmış olduğunuz SMS bilgileri) gibi bölümleri doldurmanız gerekmektedir.
 
Sigorta Bilgi ve Gözetim Merkezi (SBGM) nden Araç Hasar itirazında bulunmak için tıklayın…

Bir önceki yazımız olan Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme başlıklı makalemizde Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil, Dokuz Eylül Üniversitesi Tıp Fakültesi Tahlil Sonucu Öğrenme ve Tahlil Sonucu Öğren hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. Trafik Cezası Sorgulama Ve Öğrenme, Araç Plaka Hasar Kaydı Sorgulama Araç ile ilgili tüm sorgulamaların yer aldığı bir sorgulama sitesi arıyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.