Son Sorgulamalar

AÖF Sınav Giriş Yerleri


Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi vize sınavı 18-19 Nisan tarihlerinde yapılacak. Açık Öğretim Fakültesi 2015 bahar dönemi vize sınavına giriş yerleri belli oldu. Açık Öğretim Fakültesi Bahar Dönemi vize sınav yerlerinizi öğrenmek için aşağıda size vermiş olduğumuz linke tıklayabilirsiniz. Bu linke tıkladığınızda Açık Öğretim Fakültesi öğrenci giriş sayfası açılacaktır. Sisteme TC kimlik numaranız ve şifrenizle giriş yaparak sınav giriş yerinizi öğrenebilir ve yazıcıdan çıktı şeklinde yazdırabilirsiniz.

AÖF Sınavına Girebilmek İçin Gerekli Olan Belgeler Nelerdir?

Her sınavda olduğu gibi Açık Öğretim Fakültesi sınavına da girebilmek için bazı belgelerin yanınızda olması gerekmektedir. Bu belgeler şunlardır;

  • aof-sinav-giris-yerleriSınav giriş belgesi (Sınav giriş belgesi için aşağıda size link verilmiştir)
  • Öğrenci kimlik kartı(Bu belgenizi kaybetmişseniz, bu belgenin yerine sadece sınavlarda kullanılmak üzere verilen fotoğraflı bir belge düzenlettirebilirsiniz.)
  • Fotoğraflı ve onaylı kimlik belgesi (Nüfus cüzdanı, TC kimlik kartı, ehliyet gibi sizi tanıtacak resmi ve geçerliliği olan bir belge)

Sınava girmek için yukarıda saymış olduğumuz belgelerinizin eksiksiz olması gerekmektedir.

Açık Öğretim Fakültesi sınav giriş yerinizi öğrenmek için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Efe Tur Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde Efetur online bilet alma, Efetur sefer sorgulama ve sefer bul hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

1 Yorum

  1. 16-17 Nisan AÖF Ara Sınav görev başvurusunu kaçırmayın!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.