Son Sorgulamalar

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme


Sağlık Bakanlığı online sisteme büyük önem vermiş ve bu bağlamda MHRS sistemini kurarak online sisteme geçişi hızlandırmıştır. Hastaneler ise Sağlık Bakanlığı’nın yolundan online hizmet verme işlemine devam etmektedirler. Böylece vatandaşlarımızın işleri hızlı ve zamanında olmaktadır.
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi de bu konuda gerekli işlemleri başlatmış ve hastalarına online olarak Laboratuvar tahlil sonuçlarını alma imkanı sunmuştur.
Aşağıda size vereceğimiz linke tıklayarak Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi tahlil sonuçlarınızı öğrenebilirsiniz.

Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme
Tahlil sonucu öğrenme sayfası açıldığında bazı bilgilerin doldurulacağı alanları göreceksiniz. Bu alanlardan TC Kimlik No yazan bölümü doldurmak zorunlu, diğerlerinden de sadece birini doldurmanız yeterlidir.
TC kimlik numarası yazan yere hastanın TC kimlik numarasını, Örnek no yazan yere hastanın örnek numarasını, veya Kabul no yazan yere hastanın kabul numarasını, veya Arşiv no yazan yere hastanın arşiv numarasını yazıp alt taraftaki TAMAM butonuna tıklayın. Böylece tahlil sonucunuzu görebilirsiniz.
Kabul no ve arşiv numarası hastaneden size verilen barkodun üzerinde bulunmaktadır.
Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Tahlil sonucunuzu öğrenmek için tıklayın…
İlgili kelimeler:
antalya eğitim araştırma hastanesi tahlil sonuçları, antalya eğitim ve araştırma hastanesi tahlil sonuçları, antalya eğitim ve araştırma hastanesi patoloji tahlil sonuçları, antalya araştırma hastanesi patoloji sonuçları, antalya eğitim araştırma tahlil sonucu, antalya egitim ve arastirma hastanesi laboratuvar sonuclari

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.