Son Sorgulamalar

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma


Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Türkiye Kamu Hastaneleri Birliği Ankara 1.Bölge Genel Sekreterliğine bağlıdır. Hastane 1995 yılında SSK’ya bağlı olarak çalışmış ve 2005 yılından itibaren Sağlık Bakanlığı’na devredilmiştir. 2009 Ocak ayı’nda hastaneye bağlı Kızılay Semt Polikliniği hizmete başlamıştır.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi İnternetten Randevu Alma

Sağlık Bakanlığı kendisine bağlı olan hastanelerden randevu alma işlemini tamamen bir merkezde toplamıştır. Bu merkez aracılığı ile bütün hastaların randevu geçmiş bilgileri bir veritabanında tutulmaktadır. Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi de Sağlık Bakanlığı’na bağlı olduğu için randevu işleminizi Sağlık Bakanlığı’nın Merkezi Hastane Randevu Sistemi(MHRS) aracılığı ile yapmanız gerekmektedir.

Bu sistemde sisteme kendi bilgileriniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten online randevu alma işlemi için sisteme giriş yapıp ilk önce hastanenin bağlı bulunduğu ili ardından ilçeyi ve hastaneyi seçerek muayene olmak istediğiniz polikliniği seçip doktorunuzu seçmelisiniz. Bu işlemleri adım adım yapmanız gerekmektedir. Bu işlemlerinizin ardından seçmiş olduğunuz doktorun muayene tarihlerine bağlı olarak muayene saatinizi seçip randevuyu kaydetme işleminiz yapmalısınız. Böylece hastaneden randevu alma işleminiz gerçekleşmiş olmaktadır. Randevu saatinizden 15 dakika önce poliklinikte olmanız gerekmektedir.

ULUCANLAR-GOZ-ARASTIRMA-LOGOAnkara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi ‘nden telefonla randevu alma işlemi için Sağlık Bakanlığı’nın açmış olduğu telefon sistemini kullanmalısınız. Telefonla randevu için Sağlık Bakanlığı 182 nolu hattı açmış bulunmaktadır. Bu numarayı telefonunuzdan çevirerek karşınıza çıkacak olan kişiye hastane ve doktor seçiminizi söyleyip, doktorun muayenesinin boş olduğu saatlerde randevu alabilirsiniz.

İnternetten hastane randevusu alma işlemi ile ilgili daha detaylı bilgi almak için “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi internetten randevu alma işleminizi yapmak için TIKLAYIN…

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi Telefon ve İletişim Bilgileri

Ankara Ulucanlar Göz Eğitim ve Araştırma Hastanesi telefon numarası ve adresi aşağıda size verilmiştir.

Adres : Ulucanlar Ana Bina : Ulucanlar Cad. No:59 Altındağ / Ankara
Kızılay Semt Polikliniği : Atatürk Bulvarı No:94 / 3-4 (Kat:2) Kızılay / Ankara
Keçiören Semt Polikliniği : Cumhuriyet Cad. No:1 Kalaba Kent Meydanı Keçiören / Ankara
Telefon : Ulucanlar Ana Bina : (0312) 312 62 61
Kızılay Semt Polikliniği : (0312) 425 68 60
Keçiören Semt Polikliniği : (0312) 361 10 65 dahili: 1453
Fax : Ulucanlar Faks : (0 312) 312 38 05
E-posta : ulucanlargoz@saglik.gov.tr

Bir önceki yazımız olan THY Sefer Sorgulama başlıklı makalemizde THY Sefer Sorgulaması ve Türk Hava Yolları hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.