Son Sorgulamalar

Ankara Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme


Ülkemizdeki büyük projelerden biri de şehir hastaneleri projesidir. Şehir hastaneleri projesinde normal hastanelerden çok daha büyük bir hastanede, daha çok poliklinik ve tıbbi cihazlarla doktorlar hizmet vermektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Tahlil Sonucu Öğrenme

Tahlil sonucu öğrenme, var olan raporlarınızı görme, reçetelerinizi görme gibi işlemlerinizi e-nabız üzerinden yapabilmektesiniz.

Ankara Şehir Hastanesi’de Sağlık Bakanlığı’na bağlı bir hastane olduğu için Ankara Şehir Hastanesi tahlil sonucu öğrenme işleminizi e-nabız üzerinden yapmanız gerekmektedir. E-nabız sistemine nasıl giriş yapacağınızı bilmiyorsanız “E-nabız Kişisel Sağlık Sistemi” başlıklı makalemizi inceleyebilirsiniz.

E-nabız sistemine giriş yaptıktan sonra tahlil sonucunuzu öğrenmek için sol tarafta bulunan resimli menülerden “Tahlillerim” yazan menüye tıklayın. Açılacak olan sayfada sizlerin gitmiş olduğunuz hastanelerden yaptırdığınız bütün tahlil sonuçları listelenecektir. Tahlil listeleme işini filtrelemek istiyorsanız listenin üst bölümünden tarih seçebilirsiniz.

Ankara Şehir Hastaneleri tahlil sonucu öğrenme işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Bir önceki yazımız olan Ankara Şehir Hastanesi Randevu Alma başlıklı makalemizde Ankara Şehir Hastanesi adres, Ankara Şehir Hastanesi internetten randevu alma ve Ankara Şehir Hastanesi telefonla randevu alma hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.