Son Sorgulamalar

Ankara Şehir Hastanesi Randevu Alma


Şehir Hastaneleri ülkemizde hastane sisteminde çığır açmıştır. Ülkemizde birçok yere şehir hastaneleri açılmış ve açılmaya devam etmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Randevu Alma

Ankara Şehir Hastanesi, diğer bir adı ile Bilkent Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı bünyesinde hizmet veren bir hastanedir. Hastane, hasta kabulüne başlamış olup, 6 hastaneyi birleştirerek hizmet vermektedir. Ankara Şehir Hastanesi’nin en önemli özelliklerinden biri de Genetik Hastalıkları Tedavi Merkezi ve dünyanın en geniş alanına sahip acil servisi olmasıdır.

Ankara Şehir Hastanesi internetten randevu alma işlemi için Sağlık Bakanlığı’nın Merkezi Hastane Randevu Sistemi(MHRS)’ni kullanabilirsiniz. Aşağıda sizlere ilgili web sayfası bağlantısı verilmiştir. İlgili bağlantıya tıkladığınızda karşınıza çıkacak olan ekranda sizden giriş yapmanız istenecektir. Sisteme nasıl giriş yapılacağını bilmiyor ve şifreniz bulunmuyorsa “MHRS Hastaneden Randevu Alma” başlıklı yazımızı inceleyebilirsiniz.

MHRS’ye giriş yaptığınızda ilk önce il seçiminden Ankara ilini, ilçe seçim ekranından Çankaya İlçesi’ni, hastane seçim ekranından da Ankara Şehir Hastanesi( Bilkent Şehir Hastaneleri)’ni seçmelisiniz.

Ankara Şehir Hastanesi randevu alma işleminizi şimdi yapmak için TIKLAYIN…

Ankara Şehir Hastanesi Telefonla Randevu Alma

Ankara Şehir Hastanesi, Sağlık Bakanlığı’na bağlı olduğu için Ankara Şehir Hastanesi telefonla randevu alma işleminizi Sağlık Bakanlığı’nın 182 numaralı hattını cep telefonunuzdan çevirerek yapabilirsiniz. 182’den randevu almak için hastanın adı soyadı, TC kimlik numarası bilgileri yanınızda olması gerekmektedir.

Ankara Şehir Hastanesi Adres ve Telefon Numarası

Ankara Şehir Hastanesi adres olarak Üniversiteler Mahallesi, 1604. Cadde No:9, 06800 Çankaya/Ankara adresinde bulunmaktadır. Telefon numarası da (0312) 552 60 00 dır.

Bir önceki yazımız olan E-Müfredat Nedir?Nasıl Giriş Yapılır? başlıklı makalemizde e-müfredat girilemiyor, E-müfredat sistemi ve E-müfredat sistemi giriş hakkında bilgiler verilmektedir.

Benzer Yazı

Doğa Sigorta Hasar Dosyası Sorgulama

Doğa Sigorta Dosya Sorgulama

Doğa Sigorta 2013 yılında sigortacılık faaliyetlerine başlamış olan bir sigorta şirketidir. Doğa Sigorta hayat dışındaki …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Yorum gönderebilmek için aşağıdaki soruyu yanıtlayın * Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.